Meklēšanas forma

Apmācies 14 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 19. OktobrisVārda dienu svin: Elīna, Drosma, Drosmis

Ozolniekos notiek asfaltēšanas darbi; jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Turpinoties pārbūves darbiem Rīgas ielas krustojumā ar Eglaines un Skolas ielu Ozolniekos, līdz 22. augustam vakaros no pulksten 22 līdz 5 rītā asfalta ieklāšanas laikā šajā posmā paredzēti satiksmes ierobežojumi, informē VAS «Latvijas Valsts ceļi».

Naktī no pirmdienas, 19. augusta, uz otrdienu satiksme Rīgas ielā ar regulētāju palīdzību tiks organizēta pa vienu joslu. Šajā laikā būs slēgta piekļuve Eglaines ielai. Savukārt naktī no otrdienas, 20. augusta, uz trešdienu satiksme Rīgas ielā tiks organizēta pa vienu joslu, un šajā laikā autovadītājiem nebūs pieejama Skolas iela. Arī naktī no trešdienas, 21. augusta, uz ceturtdienu Rīgas ielā būs nodrošināta viena braukšanas josla.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka pārbūves darbu gaitā paredzēts veikt rotācijas apļa izbūvi, pieslēdzot tam Skolas ielu. Tāpat darbu laikā plānots atjaunot ceļa segumu aptuveni 200 metru garumā rotācijas aplim piegulošajās ielās, ierīkot apgaismojumu un izbūvēt gājēju ietves.

Būvdarbus šajā vietā veic SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» par līgumcenu 1,43 miljoni eiro ar PVN. Būvdarbiem atvēlētas simts kalendārās dienas – būvdarbus paredzēts pabeigt augustā. Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī mājaslapā www.lvceli.lv.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru