Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

No 1. septembra nekursēs maršruta autobuss Rīga–Jelgava–Eleja

Anastasija Miteniece
No 1. septembra tiks slēgts autobusa maršruts Rīga–Jelgava–Eleja. Tādējādi gaidāmas izmaiņas maršrutā Jelgava–Eleja–Bauska un Jelgava–Lielplatone–Eleja–Jelgava, iekļaujot šajos maršrutos papildu pieturu.

Valsts SIA «Autotransporta direkcijā» norāda, ka iedzīvotājiem no Jelgavas uz Eleju ir iespēja nokļūt ar vairāku maršrutu autobusiem, turklāt piešķirtais valsts budžeta finansējums maršrutu tīkla uzturēšanai esošajā apjomā joprojām nav pietiekams – šo iemeslu dēļ no 1. septembra tiks slēgts autobusa maršruts Rīga–Jelgava–Eleja.

Maršrutā Rīga–Jelgava–Eleja līdz šim bija divi reisi – viens tika uzsākts Rīgas starptautiskajā autoostā pulksten18.05, bet otrs – Jelgavas autoostā pulksten 6.30. No 1. septembra pasažieru pārvadājumi šajos reisos netiks veikti. Nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt Elejā, maršruta Jelgava–Eleja–Bauska reisā, kas Bauskas autoostā tiek uzsākts pulksten 6.05, tiks iekļauta pietura «Elejas skola». Šajā pieturā apstāsies arī maršruta Jelgava–Lielplatone–Eleja–Jelgava autobuss, kas no Jelgavas autoostas darbadienās izbrauc plksten 18.45.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621. 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru