Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 19 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no Z
Trešdiena, 2019. gada 17. JūlijsVārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs, Alekss

Meiju ceļa posmā – slēgta satiksme

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien un rīt Meiju ceļa posmā no Slokas ielas līdz 1. līnijai būs slēgta satiksme. Savukārt pēc tam autovadītājiem jārēķinās ar periodiskiem satiksmes ierobežojumiem arī Vasarnieku ielas, Meiju ceļa un 1. līnijas posmos.

Satiksmes ierobežojumi Slokas, Meiju, Vasarnieku ielas un 1. līnijas posmos saistīti ar Jelgavas poldera lidlauka dambja pārbūvi plūdu draudu novēršanai. Turpmāk no 9. līdz 16. janvārim autovadītājiem jārēķinās ar aizliegtu satiksmi 1. līnijas posmā no Zaļās ielas līdz Indras ielai. No 16. līdz 24. janvārim satiksme tiks slēgta 1. līnijas posmā no Vasarnieku ielas līdz Tulpju ielai. No 21. līdz 24. janvārim satiksme būs aizliegta Meiju ceļa posmā no Vēja ceļa līdz Slokas ielai.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šobrīd ir uzsākti darbi, lai mazinātu plūdu draudus Lapskalna, Slokas ielas un 1. līnijas rajonā – šī ir viena no plūdu apdraudētajām teritorijām pilsētā, jo vietām atrodas zemāk par Driksas un Lielupes ūdens līmeni. Pēc meliorācijas sistēmas sakārtošanas uzlabosies tai piegulošajiem īpašumiem pieejamā infrastruktūra, jo privātīpašniekiem būs iespēja centrālajai lietus ūdens novades sistēmai pieslēgt arī savus īpašumus. Līdz ar to palu laikā – pavasaros un rudeņos – ūdens aiztecēs ātrāk, mazinot iespēju, ka varētu rasties plūdi.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti