Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Mērens vējš, 7.1 m/s no D-DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Jelgavā ātruma «rekordists» traucas uz 134 km/h

Ilze Knusle
No trešdienas pulksten 6 rītā Valsts policija Latvijā pastiprināti kontrolēja atļautā braukšanas ātruma ievērošanu. Ātruma maratons ilga 24 stundas, un Jelgavā fiksētais ātruma «rekords» ir 134 kilometri stundā atļauto 70 vietā.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja, ka ātruma pārsniedzējs pieķerts Dobeles šosejā. 1979. gadā dzimušais vīrietis ar automašīnu «BMW X5» brauca uz 134 kilometriem stundā atļauto 70 vietā. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par šādu pārkāpumu – ja apdzīvotā vietā atļautais braukšanas ātrums pārsniegts no 51 kilometra stundā līdz 60 kilometriem stundā – uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 460 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem.

Ātruma maratona laikā Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados kopā pieķerti 63 ātruma pārkāpēji.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv ja rakstīja, ka Valsts policija Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) rīkotajā akcijā «Ātruma maratons» piedalās jau piekto gadu. Tās laikā 24 stundas pastiprināti tiek kontrolēti tieši atļautā braukšanas ātruma ievērošana.

Pērn ātruma kontroles maratona laikā likumsargi Latvijā fiksēja 636 ātrumpārkāpējus, bet autovadītāji pieķerti arī citos ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumos. Jelgavā pērn policija par atļautā ātruma pārsniegšanu apturēja 16 autovadītājus un desmit no viņiem tika piemērots naudas sods.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Fredis attēls

Diez kad ceļu policija beigs plātīties ar ātruma pārkāpēju un "dzērājšoferu" sodīšanu, atrotīs piedurknes un beidzot sāks strādāt? Pilsētā valda bardaks, pārkāpēju ir tūkstošiem! Reti kurš zina pa kuru joslu jābrauc, ka jārāda pagrieziens, ka pie stūres nevar gulēt, utt. Tas nav interesanti, jo soda apmērs ir mazs? Labāk izrakstīt vien 10 protokolus dienā par nevienam netraucējošiem pārkāpumiem (ko piefiksē fotokamera bez cilvēka klātbūtnes), nevis ņemties ar pilsoņu masu kas nosprosto satiksmi.
Lietotāja ru attēls

ja beha lido,tad lai lido...

Pievienot komentāru

Saistītie raksti