Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

JAP piedāvā izmantot maršrutu plānošanas rīku

Jānis Kovaļevskis
SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) pilsētā nodrošina autobusu satiksmi 20 dažādos maršrutos, un, tuvojoties jaunajam mācību gadam, iedzīvotāji tiek aicināti plānot savu pārvietošanos pilsētā, izmantojot īpašu maršrutu plānošanas rīku, kas pieejams uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv.

JAP Pārvadājumu daļas vadītājs Gatis Dūmiņš skaidro, ka maršrutu plānošanas rīks nodrošina iespēju pilsētā pārvietoties, gan izmantojot tiešos reisus, gan pēc savienoto reisu principa – šādā gadījumā plānošanas rīkā jāievada maršruta sākumpunkts, mērķis, kurā vēlas nokļūt, un vēlamais brauciena laiks. «Sistēma piedāvās labākos risinājumus, kā nokļūt izvēlētajā galamērķī. Īpaši aktuāli tas varētu būt skolēniem, kuri nākamajā mācību gadā apmeklēs citu skolu vai ir mainījuši dzīvesvietu. Tuvāko mēnešu laikā pieturvietās un autobusos plānojam izvietot arī shematiskus autobusu kustības maršrutu plānus, lai iedzīvotājiem būtu vieglāk orientēties maršrutu tīklā,» uzsver G.Dūmiņš. Informācija par iespējām plānot savu pārvietošanos pilsētā ar sabiedrisko transportu, izmantojot maršrutu plānošanas rīku, ir nodota visām izglītības iestādēm, kuras par to informēs skolēnu vecākus. 

«No septembra tiks nodrošināts arī papildu reiss no Satiksmes ielas mikrorajona līdz Loka maģistrālei. Tas būs paredzēts tieši skolēniem, lai viņi ērtāk varētu nokļūt 4. vidusskolā, pamatskolā «Valdeka»-attīstības centrā un 6. vidusskolā. Par šī reisa izpildes laiku un maršrutu informēsim pēc konsultācijām ar izglītības iestādēm, kuras apzinās savu audzēkņu vajadzības,» piebilst G.Dūmiņš.

Papildu informāciju par autobusu kustības sarakstu un reisu izpildi var iegūt arī pa JAP diennakts dispečerdienesta tālruni 63045945.

Foto: Ilze Knusle

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti