Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Ieviestas izmaiņas maršrutos Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava un Jelgava–Kalnciema kombināts

www.jelgavasvestnesis.lv
Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava un Jelgava–Kalnciema kombināts, informē Valsts SIA «Autotransporta direkcija».

Ar mērķi nodrošināt iedzīvotājiem izmantot sabiedrisko transportu, maršruta Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava autobuss, kas darbadienās no Jelgavas autoostas izbrauc pulksten 15.15, apstāsies pieturā «Rožu iela» un «Ruduļciems».

Savukārt maršruta reiss Jelgava–Kalnciema kombināts turpmāk tiks uzsākts darbadienās pulksten 6.10 (līdz šim tas tika uzsākts pulksten 6.30), kustību sarakstā iekļaujot pieturu «Rožu iela» un «Ruduļciems». Vienlaikus autobuss, kas darbadienās no pieturas «Kalnciema kombināts» izbrauc pulksten 7.35, turpmāk reisu uzsāks pieturā «Ruduļciems» pulksten 7.25. Šis autobuss apstāsies arī pieturā «Rožu iela».

 Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru