Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no ZA
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Atcels rīta reisus diviem starppilsētu maršruta autobusiem

Anastasija Miteniece
Izvērtējot pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem, maršrutos Jelgava–Dobele un Dobele–Apgulde–Jelgava no 1. jūlija tiks samazināts reisu skaits.

VSIA «Autotransporta direkcija» sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere skaidro, ka autobusi maršrutos Jelgava–Dobele un Dobele–Apgulde–Jelgava nav piepildīti, tādēļ no valsts līdzekļiem pastāvīgi nācies segt aptuveni pusi no sabiedriskā transporta pakalpojuma izmaksām. Šī iemesla dēļ pieņemts lēmums no 1. jūlija pasažieru pārvadājumus atcelt reisā, kas līdz šim darbadienās Jelgavas autoostā tika uzsākts pulksten 10.10. Tāpat, pamatojoties uz zemo pieprasījumu, pārvadājumus vairs neveiks maršruta Dobele–Apgulde–Jelgava rīta reisa autobuss, kas no Dobeles darba dienās izbrauca pulksten 6.55. Šī rīta reisa uzturēšanai valsts sedza 80 procentus no pakalpojuma izmaksām.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru