Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

18. novembrī pilsētā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Ritma Gaidamoviča
Svinot Latvijas 101. dzimšanas dienu, pirmdien, 18. novembrī, Jelgavā notiks dažādi pasākumi. Autovadītājiem jārēķinās, ka vairākās vietās pilsētā tiks ierobežota, bet atsevišķās vietās arī slēgta satiksme.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka jau no pulksten 9 līdz pat 22 būs slēgta iebrauktuve no Krišjāņa Barona ielas līdz Hercoga Jēkaba laukumam, iekļūt varēs tikai ar caurlaidēm. No pulksten 16 līdz 21 būs slēgta arī satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras līdz Pasta ielai, arī šeit varēs iekļūt tikai ar caurlaidēm.  

Bet no pulksten 16 līdz 21.30 būs slēgta satiksme Lielās ielas posmā no Pasta ielas līdz Uzvaras ielai. «Pilsētsaimniecība» uzsver, ka sabiedriskais transports pa šo ielas posmu šajā laikā kursēs.  

Ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem jārēķinās 18. novembra vakarā – svētku uguņošanas laikā. Jau no pulksten 17 tiks slēgts Mītavas gājēju tilts. Gājēju kustība tiks atjaunota pulksten 20.30. No pulksten 18 līdz 20.30 tiks slēgta transporta kustība Peldu ielā, bet no pulksten 19 līdz 20.30 arī Pilssalas ielā. Autovadītājiem jārēķinās, ka no pulksten 19.30 līdz 20.30 satiksmei būs slēgta arī Lielā iela posmā no Akadēmijas ielas līdz Cukura ielai un Rīgas iela posmā no Cukura ielas līdz Kalnciema ceļam, kā arī Jāņa Čakstes bulvāris un Ūdens iela. Šajā laikā minētajos ielu posmos arī nekursēs sabiedriskais transports.

Tāpat jārēķinās, ka no 19.45 līdz 20.20 būs slēgta ūdens transporta satiksme Lielupē no tilta līdz Pasta salas pludmalei un Driksas upē posmā no tilta līdz Pasta salas galam.

Satiksmes ierobežojumu shēma 18. novembrī.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti