Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 4.2 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna, Vigo

Zālītes ielā plāno būvēt krematoriju

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu par apbūves tiesību piešķiršanu Zālītes ielā 2. Šī vieta paredzēta krematorijas ar sēru namu un kolumbārija izbūvei.

Novembra Jelgavas domes sēdē tika nolemts izsludināt konkursu «Apbūves tiesības piešķiršana zemes gabala daļai Zālītes ielā 2, Jelgavā». Tas paredz, ka uz zemes gabala daļas 15 000 kvadrātmetru platībā, jāuzbūvē krematorija ar sēru namu un kolumbārijs jeb vieta, kur glabāt urnas ar mirušo pelniem. Apbūves tiesība tiek piešķirta uz 30 gadiem no līguma par apbūves tiesības piešķiršanu noslēgšanas dienas, savukārt objekts jānodod ekspluatācijā līdz 2023. gada 30. decembrim.

Par apbūves tiesības piešķiršanu noteikta vienreizēja maksa ir 135 eiro. Savukārt par zemes lietošanu noteikta maksa – 1,5 procenti no zemesgabala kadastrālās vērtības gadā.

Interesenti piedāvājumu var iesniegt var iesniegt līdz 2019. gada 1. februāra pulksten 14.30 Jelgavas pilsētas domes Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā. Klientu apkalpošanas centra darba laiks: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.30.

KONKURSA NOLIKUMS

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti