Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. MartsVārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Vieglāk piekļūt Mīlestības kokiem

Anastasija Miteniece
Šonedēļ ieklāts jauns segums Pasta salas laukumā, kurā atrodas dizaina metāla koki – Mīlestības koki, pie kuriem jaunlaulātie piestiprina slēdzenes kā simbolisku apliecinājumu mīlestībai un kopā būšanai.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» norāda, ka iepriekšējais mulčas segums nomainīts pret akmens oļu maisījumu, kas atvieglo piekļūšanu pie metāla kokiem, kā arī padara vieglāku objekta kopšanu un uzturēšanu. Jaunais segums veidots, izklājot ģeotekstilu un sajaucot akmens oļu maisījumu ar saistvielu un luminiscējošiem akmeņiem. Jāpiebilst, ka luminiscējošie akmeņi izstaro gaismu arī tad, kad tie vairs nav pakļauti mākslīgā vai dabiskā apgaismojuma iedarbībai. Jauno segumu veidoja SIA «Alejas Projekti».

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka 2014. gada vasarā Pasta salā tika uzstādīti pirmie trīs metālmākslinieka Alda Sproģa izgatavotie Mīlestības koki, kas tika veidoti pēc Intas Paulsones skices. Redzot, ka jaunlaulātie kokus labprāt izmanto, šogad mākslinieks ar savu ģimeni izstrādājis un uzdāvinājis pilsētai vēl divus metāla kokus.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti