Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Vēl var pieteikties «FasTracKids» mazo zinātnieku vasaras skolai

www.jelgavasvestnesis.lv
No 19. līdz 23. augustam Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) bērnus 5–7 gadu vecumā pulcēs «FasTracKids» mazo zinātnieku vasaras skolas trešā nedēļa. Plānotais bērnu skaits grupā ir 12, un interesentiem vēl ir iespēja pieteikt savus bērnus nometnei.

ZRKAC informē, ka vasaras skola veidota pēc «FasTracKids Fundamentals» moduļu programmas metodikas, kas ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam 21. gadsimtam nepieciešamās kompetences – radošumu, kritisko domāšanu, komunikāciju, sadarbību un pārliecību par sevi. Katru dienu caurvīs dabaszinību elementi, un tā būs veltīta noteiktas jomas apguvei – matemātikai, valodai, ekonomikai, tehnoloģijām, radošajai domāšanai un improvizācijai, iekļaujot vērojumus, demonstrējumus un eksperimentus. Vairāk informācijas par «FasTrackKids Fundamentals» metodiku var uzzināt šeit

Nodarbības paredzētas no pulksten 9 līdz 13 – «FasTracKids» vasaras skolas dienas programmā būs gan interaktīvas nodarbības, gan pusdienas un āra aktivitātes. Ar bērniem strādās sertificēti «FasTracKids» pedagogi.

Pieteikt bērnu nodarbībām var pa e-pastu sanita.sabanska@zrkac.jelgava.lv vai pa tālruni 63012152. Dalības maksa – 70 eiro (iekļauti materiāli un pusdienas).

Foto: ZRKAC

Viedokļi

Pievienot komentāru