Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 0 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no ZR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Vēl gaida pieteikumus konkursam «Mani lieliskie vecvecāki»

www.jelgavasvestnesis.lv
Vēl līdz 30. aprīlim bērni un jaunieši aicināti pieteikt savus vecvecākus konkursam «Mani lieliskie vecvecāki», pastāstot, kādēļ viņi ir īpaši. Konkursa mērķis ir godināt vecvecāku paaudzi, veicināt starppaaudžu dialogu, kā arī novērtēt savu vecvecāku pieredzi un prasmes.

«Šobrīd bērnu un jauniešu dzīvē strauji ienākušas modernās tehnoloģijas, kas bieži vien atrauj viņus no dzīvās komunikācijas. Ar vecākiem, kuri ikdienā ir līdzās, tā notiek biežāk, bet vēlamies, lai dzīvā saziņa būtu arī ar vecvecākiem. Starppaaudžu regulāra komunikācija ir tā, kas veido ģimenes saikni un var būt ļoti noderīga. Senioriem ir bagāta dzīves pieredze, un jauni cilvēki bieži vien neiedomājas, ka viņu šā brīža problēmām risinājumus reiz raduši viņu vecvecāki. Tāpat tā ir iespēja uzzināt par savu tuvinieku talantu, prasmēm, ģimenes tradīcijām,» norāda Sabiedrības integrācijas pārvaldes speciāliste sabiedrības integrācijas jautājumos Žanna Novaša, papildinot: starppaaudžu dialogs bagātina abas puses.

Konkursam var pieteikt gan vienu, gan abus vecvecākus – vecmāmiņas, vectētiņus, vecvecmāmiņas, vecvectētiņus. Pieteicēji var būt mazbērni vai mazmazbērni vecumā no 4 līdz 14 gadiem, turklāt mazbērnam vai pieteiktajam konkursantam jābūt Jelgavas pilsētas iedzīvotājam.

Lai piedalītos konkursā, jāiesniedz pieteikuma forma ar pielikumiem. Pamatuzdevums ir sagatavot aprakstu par vecvecākiem, pastāstot, ar ko viņi ir īpaši. Tāpat pieteikumam vēlams pievienot vizuālos materiālus, piemēram, fotogrāfijas, zīmējumus. Pieteikuma veidlapa un konkursa nolikums pieejams mājaslapā www.sip.jelgava.lv.

Pieteikums jāiesniedz līdz 30. aprīlim. To var nosūtīt pa e-pastu zanna.novasa@dome.jelgava.lv vai pa pastu uz adresi Skolotāju iela 8, Jelgava, LV-3001, kā saņēmēju norādot Sabiedrības integrācijas pārvaldi. Uz aploksnes jābūt norādei «Konkursam «Mani lieliskie vecvecāki»». Pasta zīmogs – 30. aprīlis. Pieteikumu iespējams iesniegt arī klātienē Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8.

Jāpiebilst, ka konkursa noslēguma pasākums notiks 15. maijā pulksten 15 Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Foto: babble.com

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti