Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. MartsVārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Vecpilsētā dos startu 13. Jelgavas velobraucienam

Jana Bahmane
16. jūnijā jau 13. reizi notiks Jelgavas velobrauciens, kas šogad aizritēs retro tematikā. Starts aptuveni 11 kilometrus garajam braucienam pulksten 11 tiks dots Vecpilsētas ielā, bet velobrauciena noslēgums paredzēts nometnē «Lediņi» Lediņu ceļā 1.

Sabiedrības integrācijas pārvaldē informē, ka velobraucienā var piedalīties gan individuāli, gan kopā ar ģimeni, draugiem, darba un amatiermākslas kolektīviem. Velobraucienā netiks vērtēts ātrums – svarīgākais, lai visi dalībnieki sasniegtu galamērķi gandarīti un veseli, tādēļ ikviens aicināts rūpēties par savu drošību, sagādājot piemērotu ekipējumu un ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Tāpat velobraucēji aicināti padomāt par tematisku velosipēda noformējumu un savu vizuālo tēlu, ievērojot šāgada tēmu «Retro».

Reģistrēties velobraucienam varēs jau no pulksten 10.20 Vecpilsētas ielā, saņemot kārtas numuru un īpašu atzīmju lapiņu, uz kuras brauciena laikā varēs savākt piecas kontrolpunktu atzīmes. Brauciena maršruts vedīs pa Vecpilsētas, Krišjāņa Barona, Pulkveža Brieža ielu, Meiju ceļu, tālāk pa Satiksmes, Aspazijas, Dambja ielu, Rūpniecības ielu, stacijas apli, Lietuvas šoseju, Miera ielu, Bauskas ielu, Lediņu ceļu līdz nometnei «Lediņi». Finišā riteņbraucējus sagaidīs dažādas aktivitātes, dalībnieku sveikšana, bet tie, kuri būs ieguvuši piecas kontrolpunktu atzīmes, varēs piedalīties loterijā un laimēt galveno balvu – velosipēdu –, kā arī citas vērtīgas balvas. Lai uzkrātu spēkus atpakaļceļam, visi tiks cienāti ar gardu zupu.

Pasākumu organizē biedrība «Jelgavā 21. gadsimts» un Sabiedrības integrācijas pārvalde ar Jelgavas pašvaldības atbalstu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti