Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 9 °C Lēns vējš, 4.8 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 17. SeptembrisVārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis

Vecākus mācīs attīstīt bērnu pašapkalpošanās prasmes

Anastasija Miteniece
9. aprīlī pulksten 18 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks bezmaksas semināru cikla «Gudro vecāku skola» pasākums pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem «Pašapkalpošanās prasmes – podiņmācība un patstāvīgas ēšanas ieraduma veidošana». Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ interesenti aicināti pieteikt savu dalību.

Semināra gaitā lektore fizioterapeite bērnu attīstības speciāliste Klaudija Hēla mācīs vecākiem attīstīt bērnu pašapkalpošanās prasmes. Viņa runās par bērna gatavību patstāvīgi ēst, dažādām pieejām ēšanas ieraduma veidošanai, tai skaitā par bērna vadītu ēšanu. Tāpat lektore runās par mītiem un bērnu gatavību atvadīties no autiņbiksītēm, kā arī par pētījumiem un dabisko pieeju podiņmācībai.

Interesenti, kuri plāno apmeklēt pasākumu, aicināti pieteikties pa tālruni 63012159, 63082101, 29222737 vai e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Tiem vecākiem, kuri nevarēs apmeklēt pasākumu norādītajā laikā, būs iespēja to noskatīties tiešsaistē vai arī videoierakstā, kas tiks ievietots ZRKAC mājaslapas sadaļā «Videogalerija» drīz pēc pasākuma noslēgšanās.

Jāpiebilst, ka šis šajā mācību gadā ir pēdējais semināru cikla «Gudro vecāku skola» pasākums. Savukārt jaunajā mācību gadā nodarbības turpināsies, piedāvājot vecākiem izglītoties par dažādām sākumskolas vecuma bērnu audzināšanas procesā aktuālām tēmām.

Semināru cikls notiek projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta» gaitā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti