Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Vecākiem rīko bezmaksas kursus par bērna emocionālo audzināšanu

Anda Dzenža
Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina pirmskolas vecuma bērnu vecākus pieteikties bezmaksas nodarbību ciklam programmā «Bērna emocionālā audzināšana». Pirmā nodarbība notiks 16. oktobrī pulksten 9, tai iepriekš jāpiesakās, zvanot Daigai Cīrulei uz tālr. 63011783 vai rakstot uz e-pastu daiga.cirule@soc.jelgava.lv.

Nodarbību cikls paredzēts vecākiem, kam ir bērni vecumā no dzimšanas līdz septiņiem gadiem. Šī programma ietver 20 izglītojošas un atbalstošas nodarbības vecākiem par pirmsskolas vecuma bērnu attīstību un audzināšanu. Nodarbībās vecāki varēs gūt atbildes uz jautājumiem, kā noris bērna attīstība, ko darīt, ja bērnam parādās uzvedības un emocionālo traucējumu pazīmes, kā disciplinēt bērnu, kā tikt galā ar negatīvām emocijām un kā veidot pamatu pozitīvam paštēlam, kā novērst grūtības, kas saistītas ar ēšanu, gulētiešanu vai iešanu uz podiņu, kā palīdzēt bērnam pārvarēt šķiršanos, kā veicināt bērnos spēlēšanos un fantāziju, kā veicināt koncentrēšanās, plānošanas un problēmu risināšanas prasmes, kā veicināt sociālās iemaņas un bērna iekļaušanos grupā un daudz ko citu.

Apmācības reizi nedēļā pa trim stundām notiks Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļā, Zirgu ielā 47A (2. stāvā). Uz nodarbībām drīkst ierasties abi vecāki. Vietu skaits mācību grupā ir ierobežots, tādēļ tām iepriekš ir jāpiesakās.

Foto: sunwarrior.com

Viedokļi

Pievienot komentāru