Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Var pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai kanalizācijas pieslēguma izbūvei

Ilze Knusle
SIA «Jelgavas ūdens» no 7. marta sāk pieņemt māju īpašnieku pieteikumus par pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanu centralizētās kanalizācijas sistēmas pieslēguma izbūvei. Pašvaldības līdzfinansējuma apmērs šajā programmā 2019. gadā ir 30 000 eiro.

Pieteikumus var iesniegt līdz 10. jūnijam (ieskaitot). Aizpildāmās veidlapas pieejamas SIA «Jelgavas ūdens» mājaslapā www.ju.lv.

Pašvaldības atbalstu iespējams saņemt pieslēguma izbūvei no centralizētās kanalizācijas sistēmas līdz pievienojuma vietai konkrētā īpašumā esošai ārējās kanalizācijas sistēmas daļai vai dzīvojamās mājas ārsienai. Uz pašvaldības līdzfinansējumu var pretendēt gan daudzdzīvokļu mājas, gan vienģimenes mājas. Daudzdzīvokļu mājām pieejams atbalsts līdz 75 procentiem no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām, bet nepārsniedzot 3750 eiro, savukārt vienģimenes mājas atbalsta apmērs atkarīgs no tā, vai kanalizācijas izbūves darbus veic būvkomersants vai pats īpašnieks. Ja privātmājai pieslēgumu būvē būvkomersants saskaņā ar apliecinājuma karti, pieejamais pašvaldības līdzfinansējums veidos līdz 50 procentiem no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām, bet nepārsniedzot 1000 eiro par pieslēguma izbūvi. Savukārt, ja darbus veiks pats īpašnieks saskaņā ar pievada novietojuma plānu, no pašvaldības varēs saņemt līdzfinansējumu 15 eiro apmērā par viena vesela kanalizācijas tīkla metra izbūvi (ieskaitot arī skatakas), bet nepārsniedzot 500 eiro par viena pieslēguma izbūvi.

Pašvaldības līdzfinansējumam nevar pieteikties, ja pieteikuma iesniegšanas brīdī pieslēgums centralizētajai kanalizācijas sistēmai jau ir izbūvēts vai uzsākta tā būvniecība.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti