Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 4 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Uzvaras ielā nobruģē ietvi; sakārtos arī stāvlaukumus

Anastasija Miteniece
Uzvaras ielas posmā no krustojuma ar Krišjāņa Barona ielu līdz iebrauktuvei uz Jelgavas kultūras namu nobruģēta ietve.

Būvdarbi Uzvaras un K.Barona ielā aizsākās jau pērn, kad tika atjaunota hidroizolācija pie kultūras nama ēkas pamatiem, pārbūvēti kanalizācijas tīkli un drenāžas. Pazemes komunikāciju pārbūves laikā vecais ietves segums Uzvaras un K.Barona ielas posmā tika demontēts, bet pēc darbu norises to bija paredzēts atjaunot. Ietve K.Barona ielā no kultūras nama līdz krustojumam ar Uzvaras ielu nobruģēta jau pagājušajā gadā, savukārt nu tas izdarīts arī Uzvaras ielas posmā no krustojuma ar K.Barona ielu līdz iebrauktuvei pie kultūras nama. Kopumā ietves nobruģētas aptuveni 100 metru garumā.

Jāpiebilst, ka paralēli būvdarbi norit arī kultūras nama stāvlaukumos – līdz maija vidum paredzēts nobruģēt laukumu gan aiz kultūras nama, gan ēkas kreisajā pusē.  

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Dusmīgs iedzīvotājs attēls

Kad Pasta ielā 18 uzliks zīmi vismaz vienā ielas pusē, ka a/m drīkst novietot tikai ar Pasta ielas 18 atļaujām un aizliegt novietot smago tehniku (autobusi utt)? Nama iedzīvotājiem nav, kur savas mašīnas nolikt, kad notiek pasākumi kultūras namā kā arī JAP un citi autobusi savus “garos” liek nevis Dobeles ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai, bet Pasta ielā??? Pagalmi vienos caurumos, uz ielas nav vietas? Jelgavas domei vienalga? Grūti uztaisīt likumprojekti un zīmi pielikt?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti