Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 10 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no D
Pirmdiena, 2019. gada 14. OktobrisVārda dienu svin: Vilhelmīne, Minna

Uz tilta saduras divi autobusi (papildināta)

Anastasija Miteniece
Šodien pulksten 13.46 starp Driksas un Lielupes tiltiem noticis ceļa satiksmes negadījums – sadūrušies divi «Jelgavas autobusa parka» (JAP) autobusi. Notikuma vietā daļēji ierobežota satiksme.

Kā norāda JAP valdes loceklis Gints Burks, negadījums, iespējams, noticis autobusa vadītāja neuzmanības dēļ. «Iespējams, autovadītājs neievēroja pienācīgu distanci vai bija nepietiekami uzmanīgs,» tā viņš, norādot, ka situācija vēl tiek skaidrota.

Zināms, ka negadījuma brīdī autobusos kopumā atradās aptuveni 15 pasažieri. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvis Kristiāns Galanders apstiprina, ka negadījumā cietušo nav. Savukārt G.Burks papildina, ka daži pasažieri negadījuma laikā, iespējams, guvuši nelielus sasitumus.

Pēc īsas aizkavēšanās, abi maršruta autobusi tika aizvietoti un atsāka kursēt pēc ierastā maršruta. Negadījuma vietā strādā policija.

Foto: JV

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Pasažieris attēls

Šodien , tikko, braucot ar 14 a uz centru, šoferim autobusā palika slikti un viņš ""slēdzās ārā", apstājās tikai tad, kad pasažieri teica, lai apstājoties un izsauca ātros. Labi, ka nesanāca nelaime, un ,piemēram, braucot pāri tiltam autobuss neieripoja upē, jo šoferis varēja atslēgties pavisam. Manuprāt, tur ir pārguruši šoferi, jo , ja cilvēks jūt, ka nevar braukt, kapēc viņš turpina un pats nesaprot, ka jāstājas? Labi, ka pasažieri bija uzstājīgi, un autobusu lika apturēt!
Lietotāja Redzēju attēls

Redzēju šo avāriju. Viena dāma tumšsarkanā jakā pirms Lielupes tilta slaucīja brauktuvi. Pirmais autobuss acīmredzot bremzēja, otrs neievēroja distanci un ietriecās pirmajam aizmugurē. Vēl ilgi tā slaucītāja turpat grozījās. Kāpēc pilsētas galveno ielu slauka intensīvas satiksmes laikā?? Ir taču tās lielās mašīnas ar birstēm - lai pucē naktīs! Un, jā, distancīti, lūdzu, ievērojiet! ;)
Lietotāja Jelgavnieks attēls

Nu tak ir redzets ka tie mudaki lido pari sarkanajam gaismam kad vel es blakus braucot bez straujam kustibam mierigi sabremzeju... ko tur brinities ka distance nebija ieverota... retais soferis ir normals, liela dalja tur idiotu pie barankam sez...
Lietotāja Agnese attēls

Ziniet , lai tie autobusa soferi mazak telefonos sez kad vada auto un skaras uz cela. Pretekli doma ka ir augstak par visiem tad visu var, i braukt ara no pietuead kaf grib un tt....
Lietotāja Viesis attēls

Kā var rakstīt, ka "Pēc īsas aizkavēšanās, abi maršruta autobusi tika aizvietoti" - kārtīgi meli, cilvēkiem 40min nākamais autobuss bija jāgaida un nākamā autobusa šoferis vēl naudu par braucienu prasīja, jo teica "mani neinteresē, ka te bijusi avārija" - necieņa pret cilvēkiem, kauns JAP darbiniekiem.

Lapas

Pievienot komentāru