Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.2 m/s no A
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Tūrisma vakarā – stāsti, kā iemīlēties pasaulē

Anda Dzenža
26. septembrī pulksten 18 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ikvienu interesentu aicina pievienoties ikmēneša tūrisma vakaram. Tā viesis šoreiz būs jelgavnieks, pasaules apceļotājs un grāmatu autors Raimonds Gudrups.

JRTC informē, ka R.Gudrups ir īstens piedzīvojumu meklētājs. Tūrisma vakarā viņš pastāstīs par neticamiem piedzīvojumiem dažādās pasaules malās. Vairāk nekā pirms 10 gadiem viņš iegādājās vienvirziena biļeti uz Meksiku un kļuva par klejojošo ceļotāju. Dzīvojot nomaļā rančo Meksikas vidienē, viņš iepazina vietējo kultūru, tradīcijas un dabu. Senā maiju civilizācija kļuva par viņu aizraušanos. Meklējot pazudušās maiju pilsētas, drīz viņa dzīves taka aizveda uz Gvatemalas džungļiem. Tur Raimonds atgriezies jau vairākkārt, pavadot arī citus piedzīvojumu meklētājus.

Vēlāk Raimonds aizklejojis līdz Norvēģijas fjordiem. Tur dzīvojis krietnu laiku līdz Brazīlijas Olimpiskajām spēlēm, kurās bijis asistents Dienvidāfrikas nacionālajai komandai. Viņš aizceļojis arī līdz Venecuēlai, kur piedalījies Ugo Čavesa priekšvēlēšanu mītiņā. Tāpat arī ar vecu «Volkswagen Beetle» vienatnē devies pasakainā izbraucienā un ar katamarānu burājis uz Karību salām. Raimonda stāsts neapstājas – viņš meklējis neatklātos Peru Andu kalnu labirintus un pieredzējis daudzus citus interesantus piedzīvojumus.

Ieejas biļete tematiskajā tūrisma vakarā – pieaugušajiem un skolēniem 2 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai rakstot pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Foto: no Jelgavas reģionālā tūrisma centra

Viedokļi

Pievienot komentāru