Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D
Otrdiena, 2019. gada 24. SeptembrisVārda dienu svin: Agris, Agrita

Trim bezmaksas āra treniņiem no nākamās nedēļas mainās norises vieta

Ritma Gaidamoviča
Arī septembrī Jelgavas iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt dažādas intensitātes bezmaksas treniņus Veselības veicināšanas programmā. No nākamās nedēļas gan trim treniņiem tiek mainīta norises vieta – no 2. septembra treniņi «Kardio/spēks» turpmāk notiks Pasta salas slidotavā, bet treniņi «Vesela mugura» no 3. septembra un «BodyART» no 5. septembra «pārceļas» uz Zemgales Olimpisko centru.

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne informē, ka šodien, 30. augustā, pulksten 16 pie Miezītes bibliotēkas Dobeles šosejā 100 notiks pēdējais šīs vasaras bērnu un jauniešu treniņš, bet pārējie treniņi turpināsies.

Māmiņu un mazuļu treniņiem, kas notiek trešdienās pulksten 14, norises vieta nemainās – nodarbības arī turpmāk notiks LLU sporta laukumā pie Mežu fakultātes.

Norises vieta nemainās nūjošanas nodarbībām. Nūjošanas nodarbības, tāpat kā līdz šim, trešdienās pulksten 18 sākas no Pasta salas stāvlaukuma, bet svētdienās pulksten 9 no Jelgavas pamatskolas «Valdeka»-attīstības centra Institūta ielā 4. Bet sestdienās pulksten 11 jelgavnieki aicināti uz skriešanas koptreniņiem Pasta salā.  

Jāatgādina, ka visi treniņi ir bez maksas un pievienoties var ikviens.

Veselības veicināšanas programmas aktivitātes Jelgavā tiek īstenotas projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta» gaitā.

Foto: pašvaldība

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja nūja attēls

Autore varētu pārlasīt tekstu par nūjošanu, izlabot, lai sanāktu saprotami

Pievienot komentāru

Saistītie raksti