Meklēšanas forma

Lietus 11 °C Viegls vējš, 3.2 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 18. SeptembrisVārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Svētdien Jelgavā notiks izlaušanās spēles sacensības

Ritma Gaidamoviča
Paplašinot tūrisma piedāvājumu pilsētā, velo nomas uzņēmums «Pepijas velomānija» šovasar Jelgavā izveidojis izlaušanās istabu jeb spēli «Savrupmāja Vistas kāja» – telpu, kurā jārisina dažādi uzdevumi, lai atrastu kodu ciparus un atslēgas, ar kurām no telpas izkļūt. Svētdien, 25. augustā, no pulksten 12 ikvienam ir iespēja piedalīties izlaušanās spēles sacensībās, mēģinot no istabas izkļūt 30 minūtēs. Spēlei obligāti iepriekš jāpiesakās.

«Izlaušanās istaba Jelgavā nav nekāds jaunums – mums tā darbojās pirms vairākiem gadiem, bet diemžēl bija jāpamet iepriekšējās telpas un nācās to slēgt. Pusotra gada laikā, kopš istaba bija slēgta, ne reizi vien saņēmu zvanus par to, vai var uzspēlēt izlaušanās spēli pie mums. Šovasar radās iespēja tikt pie jaunām telpām, un nolēmu – kāpēc gan neuztaisīt atkal, lai cilvēkiem ir vēl viena iespēja, kā radoši pavadīt brīvo laiku, saliedēt komandu, pārbaudīt savu erudīciju,» stāsta «Pepijas velomānijas» pārstāve, gide Zane Grava.

Mudinot cilvēkus iepazīt spēli, gide nolēmusi rīkot izlaušanās spēles sacensības, aicinot ikvienu izmēģināt savus spēkus, pārbaudīt atjautību, mēģinot no istabas izkļūt 30 minūtēs. «Lai piedalītos sacensībās, komandā jābūt līdz četriem cilvēkiem – tie var būt jaunieši, ģimenes, pieaugušie. Katra komanda, dodoties istabā, kurā būs tumsa, saņems līdzi tikai lukturīti. Pirmais uzdevums būs atrast, kā tikt pie gaismas, tālāk jau atjautības un erudīcijas uzdevumi, lai atrastu atslēgu un izkļūtu no istabas. Pats istabas nosaukums «Savrupmāja Vistas kāja» jau vēsta, ka uzdevumi būs saistīti ar stāstu par rudmataino meiteni ar dažādu krāsu zeķēm – Pepiju Garzeķi un viņas draugiem. Tāpēc varbūt pirms spēles ir vērts pāršķirstīt Astridas Lindgrēnes «Grāmatu par Pepiju Garzeķi»,» mudina gide.

Komandām spēlei iepriekš obligāti jāpiesakās, rezervējot laiku pa tālruni 29733112. Pieteikties iespējams līdz pat 24. augusta pulksten 12. Dalības maksa spēlē komandai – 20 eiro.

Foto: no Z.Gravas personīgā arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru