Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Sestdienās poliklīnikā var nodot analīzes un vērsties pie dežūrārsta

Anastasija Miteniece
Domājot par klientu ērtībām, Jelgavas poliklīnika paplašina sestdienās pieejamo pakalpojumu klāstu – iedzīvotājiem sestdienās no pulksten 8 līdz 12 ir pieejams procedūru kabinets, laboratorija un dežūrārsts.

Jelgavas poliklīnikas sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne norāda, ka procedūru kabinetā iespējams nodot asins analīzes, veikt vakcināciju un vajadzības gadījumā veikt medikamentu ievadīšanu intravenozas infūzijas ceļā jeb uzlikt «sistēmu». «Sestdienās var saņemt arī asins ainas, urīna analīžu, demodikozes un citu laboratorisko izmeklējumu rezultātus,» tā viņa, uzsverot: pacientiem gan jāņem vērā, ka izmeklējuma rezultātu sagatavošana prasa laiku, tādēļ tie, kuri vēlas saņemt rezultātus šai pašā dienā, aicināti doties uz poliklīniku jau rīta stundās un nodot analīzes no pulksten 8 līdz 10. Savukārt pēc pulksten 10 nodoto analīžu izmeklējumu rezultātus var saņemt pirmdien.Tāpat kā iepriekš, izmeklējumu rezultātus iedzīvotāji aicināti saņemt e-pastā vai izprintēt tos laboratorijas atbilžu printerī poliklīnikā. Procedūru kabineta un laboratorijas darba laiks sestdienās ir no pulksten 8 līdz 12. Jāpiebilst, ka cena par analīžu ņemšanu un izmeklējuma rezultātu sagatavošanu brīvdienā neatšķiras no pakalpojuma cenas darba dienās.

Būtiski uzsvērt, ka dažādu akūtu saslimšanu gadījumā, pacientiem sestdienās pieejams arī dežūrārsts – ārste Ļubova Timofejeva pacientus pieņem rindas kārtībā katru sestdienu no pulksten 8 līdz 12.

Foto: no «Jelgavas Vēsteša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti