Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 20 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 22. AugustsVārda dienu svin: Rudīte, Everts

Seminārā mediķiem stāstīs par paliatīvo aprūpi

Anastasija Miteniece
Jelgavas poliklīnikā turpinās bezmaksas semināru cikls mediķiem projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» gaitā – 21. martā pulksten 15 interesenti aicināti uz pasākumu, kurā jomas speciālisti runās par paliatīvās aprūpes tēmu. Uz bezmaksas pasākumu aicināti gan Jelgavas pilsētas, gan citu pašvaldību mediķi.

Jelgavas poliklīnikas sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne informē, ka par pasākuma gaitā par analgētiķiem un adjuvantiem, kā arī terapijas iespējām paliatīvajā aprūpē stāstīs onkologs ķīmijterapeits algologs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra «Biķernieki» Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs. Savukārt par mediķiem aktuālo tēmu «Roku ādas iekaisums un tā kopšana» pieredzē dalīsies docente medicīnas zinātņu doktore Sanita Žīgure.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» mērķis ir mediķiem – īpaši ģimenes ārstiem un speciālistiem – nodrošināt iespēju regulāri paplašināt redzesloku un pilnveidot profesionālās kompetences, iepazīstoties ar starptautiska līmeņa medicīnas jomas speciālistu pieredzi, un arī turpmāk mediķi aicināti uz dažādiem tematiskajiem semināriem un konferencēm.

Jāpiebilst, ka seminārs «Diabēts un kardioloģija» notiks 21. martā pulksten 15 Jelgavas poliklīnikas 4. stāva Konferenču zālē Sudrabu Edžus ielā 10. Iepriekšēja reģistrācija pasākumam nav nepieciešama.

Savukārt nākamie gaidāmie pasākumi «Jelgavas poliklīnikas akadēmijā» ir gastroenteroloģijas konference 4. aprīlī un Akadēmijas Gada konference par jaunajām tehnoloģijām medicīnā 25. maijā – šie pasākumi norisināsies Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 un reģistrēties tiem būs nepieciešams Latvijas ārstu biedrības mājaslapā.

Aktuālākā informācija par semināru tematiku un norises laiku būs pieejama mājaslapā www.jp.lv.

Foto: «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti