Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Viegls vējš, 2.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Rubeņu ceļa posmā – slēgta satiksme

Anastasija Miteniece
No šodienas, 21. augusta, līdz 30. novembrim Rubeņu ceļa posmā no Rubeņu ceļa 10 līdz Jaunajam ceļam notiks pazemes komunikāciju izbūves darbi – autovadītājiem jārēķinās, ka šajā laikā satiksme ceļa posmā būs slēgta, informē pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

«Pilsētsaimniecībā» skaidro, ka Rubeņu ceļš ir viens no Loka maģistrāles rekonstrukcijas projektā iekļautajiem apbraucamajiem ceļiem, kur paredzēta asfaltēšana – šī iemesla dēļ vēl pirms asfaltēšanas darbiem ir būtiski izbūvēt un sakārtot arī visas pazemes komunikācijas. Būtiski uzsvērt, ka būvdarbu laikā līdz 30. novembrim autovadītājiem slēgtais ceļa posms būs jāapbrauc pa Jauno ceļu. Savukārt gājēji un velosipēdi šo ceļa posmu varēs šķērsot gar būvdarbu zonu.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šovasar komunikāciju izbūves darbi, kuriem Loka maģistrāles rekonstrukcijas projekta gaitā sekos asfaltēšanas darbi, notiek Strautu ceļa posmā no Bērzu līdz Kalnciema ceļam un Bērzu ceļa posmā no Kļavu līdz Strautu ceļam. Kopumā šajos grants seguma posmos paredzēts ieklāt asfaltu 1080 metru garumā. Savukārt citiem Loka maģistrāles rekonstrukcijas projektā iekļautajiem apbraucamajiem ceļiem – Paula Lejiņa un Pumpura ielai, kā arī Pērnavas ielai un Rubeņu ceļam – šobrīd tiek izstrādāti būvprojekti asfaltēšanai.

Foto: googlemaps.com

Viedokļi

Pievienot komentāru