Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -3 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Pirmdiena, 2019. gada 21. JanvārisVārda dienu svin: Agnese, Agnija, Agne

Rotaļlietu bibliotēka turpmāk būs atvērta arī trešdienās

www.jelgavasvestnesis.lv
Rotaļlietu bibliotēka «Ringla», kas atrodas Skolotāju ielā 8, turpmāk apmeklētājus gaidīs trīs dienas nedēļā – otrdienās, trešdienās un sestdienās, informē bibliotēkas pārstāve Dana Didžus.

Līdz šim bibliotēka bija atvērta otrdienās no pulksten 15 līdz 19 un sestdienās no pulksten 9 līdz 13, taču jau no šīs nedēļas interesenti rotaļu bibliotēku var apmeklēt arī trešdienā – tā apmeklētājus gaidīs no pulksten 15 līdz 19.

D.Didžus norāda, ka bibliotēkas apmeklētāji izrādījuši interesi bibliotēku apmeklēt biežāk nekā divas reizes nedēļā. Pagaidām par papildu darba dienu izvēlēta trešdiena, jo šajā dienā Sabiedrības integrācijas pārvaldē, kas arī atrodas Skolotāju ielā 8, notiek multikulturālās teātra studijas «Pasaka» nodarbības un bibliotēka vēlas sadarboties ar studiju, nodrošinot iespēju bērniem apmeklēt rotaļlietu bibliotēku un aizvadīt daļu mēģinājumu tur.

Jāatgādina, ka rotaļlietu bibliotēka «Ringla» veidota kā atpūtas un kopā būšanas vieta ģimenēm, nodrošinot interesentiem iespēju gan spēlēt spēles un piedalīties bibliotēkas organizētajos pasākumos klātienē, gan arī paņemt rotaļlietas uz mājām. Lai kļūtu par «Ringlas» biedru, ģimenes pārstāvim ir jāuzraksta iesniegums, norādot, kādi ģimenes locekļi apmeklēs bibliotēku, tādējādi par bibliotēkas biedru kļūst nevis konkrēta persona, bet visa ģimene. Rotaļlietas tiek izsniegtas uz divām nedēļām, taču, protams, tās var atnest atpakaļ agrāk vai arī, iepriekš saskaņojot, paturēt ilgāk.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti