Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 0 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Reizi mēnesī jelgavniekiem iespēja piedalīties bezmaksas «Prātnīcā»

Anda Dzenža
No 17. septembra līdz maijam reizi mēnesī Jelgavas iedzīvotāji, kuri vēlas labi pavadīt laiku, pārbaudīt savas zināšanas dažādās jomās, «Kreklu krogā» aicināti uz prāta spēlēm «Prātnīca». Šis pasākums ir bez maksas, bet komandām – divu līdz piecu cilvēku sastāvā – spēlei obligāti iepriekš jāpiesakās.

Prāta spēles «Prātnīca» mūsu pilsētā organizē jelgavnieki Ričards Švītiņš un Toms Kreicbergs. «Šo prāta spēļu mērķis ir piedāvāt Jelgavas iedzīvotājiem iespēju draugu lokā labi pavadīt vakaru, kopā prātojot un sacenšoties erudīcijā. Viktorīnā būs jārisina jautājumi, kas uzdoti stāsta formātā. Tas nozīmē, ka dalībnieki, kuri uzreiz nezinās atbildi, to varēs loģiski izprātot no dotajiem informācijas pavedieniem,» stāsta R.Švītiņš, norādot, ka pasākumā var piedalīties ikviens interesents, kurš vēlas labi pavadīt laiku, pārbaudīt savas zināšanas par sportu, politiku, mūziku un daudzām citām tēmām, reizē cīnoties par uzvaru un balvām.

Jāpiebilst gan, ka prāta spēlēs vietu skaits ir ierobežots – ik mēnesi var piedalīties 15 komandas, kuras veido divi līdz pieci cilvēki. Komandām uz spēli jāpiesakās savlaicīgi. Pieteikšanās notiek «Prātnīcas» sociālo tīklu vietnēs www.facebook.com/pratnica vai www.instagram.com/pratniica, rakstot komandas nosaukumu un dalībnieku skaitu, vai zvanot  pa tālruni 26148232. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Uz pirmo «Prātnīcas» pasākumu dalībnieki aicināti 17. septembrī pulksten 19, lai nodotos prāta asināšanai. Interesenti uz šīm spēlēm vēl var pagūt pieteikties.

Pasākumu atbalsta SIA «Pasākumu meistari» un Jelgavas pašvaldība, nodrošinot pasākuma tehnisko pusi un balvas, kā arī «Kreklu krogs», pasākumam atvēlot savas telpas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru