Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 14 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Otrdiena, 2019. gada 22. OktobrisVārda dienu svin: Īrisa, Irīda, Airisa

Publicēts «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas» jaunais grāmatu saraksts

www.jelgavasvestnesis.lv
Tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, portālā www.lasamkoks.lv publicēts lasīšanas veicināšanas programmas «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018» grāmatu saraksts, kurā savam vecumam atbilstošu literatūru var atrast un novērtēt ikviens lasīšanas entuziasts.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā norāda, ka vislielākā lasītāju aktivitāte vērojama septembrī, kad atsākas skolas laiks, taču grāmatu saraksts publicēts jau šobrīd, lai interesentiem būtu iespēja sākt lasīt grāmatas vasaras brīvlaikā. Iniciatīvā iekļautās grāmatas sadalītas vairākās vecuma grupās: 5+, 9+, 11+ un 15+, kā arī vecākiem paredzētās grāmatas.

Lai pievienotos lasīšanas veicināšanas projektam, interesentiem jāizlasa savas vecuma kategorijas grāmatas un jāaizpilda anketa portālā www.lasamkoks.lv. Jāpiebilst, ka laiks, lai izlasītu grāmatas, ir līdz nākamā gada janvārim.

Jāatgādina, ka lasīšanas veicināšanas programma «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija» ir Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva, kuras mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, kā arī sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību. Lasīšanas veicināšanas programmā piedalās visas Jelgavas bibliotēkas – pilsētas bibliotēka, Miezītes un Pārlielupes bibliotēkas, kā arī bērnu bibliotēka «Zinītis» – un tajās ir pieejamas lasīšanas programmā iekļautās grāmatas.

«Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas» grāmatu saraksts

 

                                

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti