Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 19 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no Z
Trešdiena, 2019. gada 17. JūlijsVārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs, Alekss

Policija autovadītājiem ziemā iesaka braukt uzmanīgāk

Ritma Gaidamoviča
Aizvadītajās brīvdienās Jelgavā reģistrēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuru galvenais iemesls bija laikapstākļiem neatbilstoša braukšanas ātruma izvēle. Lielākajā daļā avāriju cietušas automašīnas, taču vienā negadījumā arī cilvēki – trīs sievietes ar dažādām traumām nogādātas slimnīcā. Policija aicina autovadītājiem nebūt pārgalvīgiem un šajos mainīgajos apstākļos nepārvērtēt savas spējas.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece stāsta, ka ceļu satiksmes negadījums, kurā ir trīs cietušie, noticis svētdien ap pulksten 20 Tērvetes ielā. «1968. gadā dzimusi automašīnas «Opel Meriva» vadītāja neizvēlējās meteoroloģiskiem apstākļiem drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar automašīnas vadību, un, nobraucot no ceļa braucamās daļas, ietriecās kokā. Negadījumā traumas guva pati vadītāja un 1993. un 1994. gadā dzimušas pasažieres,» stāsta I.Sietniece.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilona Indriksone norāda, ka visas cietušās personas ar dažādām traumām apmierinošā stāvoklī tika nogādātas Jelgavas pilsētas slimnīcā. «Automašīnas vadītājai konstatēts mugurkaula kakla daļas sasitums, krūšu daļas sasitums un nobrāzumi, vienai no pasažierēm – galvas sasitums ar vaļēju brūci un vēdera sasitums, bet otrai – apakšdelma kaula lūzums, krūškurvja sasitums un nobrāzumi,» stāsta NMPD pārstāve.

«Policija aicina autovadītājus būt uzmanīgiem un šajos mainīgajos laikapstākļos izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat būtiski atcerēties, ka ziemā nepieciešams ieturēt lielāku distanci, lai nerastos bīstamas situācijas, kā arī daudz apdomīgāk jāveic dažādi manevri,» tā policijas pārstāve.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti