Meklēšanas forma

Lietus 21 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 19. AugustsVārda dienu svin: Melānija, Imanta

Pirmais NĪN maksāšanas termiņš ir 1. aprīlis

www.jelgavasvestnesis.lv
Šī gada pirmais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas termiņš ir 1. aprīlis. Aprēķināto NĪN var samaksāt visu uzreiz vai pa daļām.

NĪN var maksāt avansā – samaksājot visu aprēķināto summu gan par ēkām, gan par zemi līdz pirmajam maksājuma termiņam – vai pa daļām līdz norādītajiem termiņiem. Maksājuma termiņi 2019. gadā ir 1. aprīlis, 15. maijs, 15. augusts un 15. novembris. Jautājumus par NĪN var precizēt Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Finanšu nodaļā Lielajā ielā 11, 107. un 108. kabinetā, vai pa tālruni 63005589, 63005491, 63005596.

Nomaksāt NĪN iespējams SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» norēķinu punktos, bankā, internetbankā, rūpīgi pārliecinoties par konta atbilstību un to, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu, kā arī maksājuma mērķī precīzi norādot nodokļa maksātāja personīgā konta numuru par zemi un ēkām, īpašuma adresi vai kadastra numuru, par kuru veikts maksājums. Tāpat var izmantot portālu www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv – tur pieejami pašvaldības banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija. Vienlaikus šajos portālos nodokļa maksātājs var pieteikties, lai atgādinājumu par NĪN samaksas termiņa tuvošanos saņemtu savā e-pastā, bet portāls www.epakalpojumi.lv atgādinājumu piedāvā nosūtīt arī mobilajā telefonā īsziņas veidā.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti