Meklēšanas forma

Lietus 20 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 21. JūlijsVārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Pilsētā atsāk darbu Veselības istaba

Anastasija Miteniece
Jelgavas Pensionāru biedrības telpās, Dobeles ielā 62A, darbu atsākusi Veselības istaba, kurā vienu reizi nedēļā jelgavnieki bez maksas varēs saņemt medicīnas darbinieka konsultācijas par dažādiem ar veselību saistītiem jautājumiem. Nākamā pieņemšana Veselības istabā notiks 23. un 30. janvārī no pulksten 13 līdz 16. Interesenti aicināti iepriekš pieteikties.

Tāpat kā līdz šim, Veselības istabā interesenti varēs noteikt holesterīna un cukura līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu, kā arī noteikt ķermeņa masas indeksu un, balstoties uz rezultātiem, saņemt uztura ieteikumus. Tāpat Veselības istabā būs iespēja saņemt sertificēta medicīnas darbinieka konsultācijas arī par citiem jautājumiem, kas saistīti ar veselību.

Latvijas Sarkana Krusta (LSK) Jelgavas nodaļas izpilddirektore Ingrīda Grīnberga norāda, ka konsultācijas notiks reizi nedēļā. Tās interesentiem sniegs LSK biedre sertificēta medicīnas darbiniece Ruta Skoraja. «Māsiņa ikdienā aprūpē pacientus Jelgavas pilsētas slimnīcā un vada lekcijas medicīnas koledžā, bet brīvajā laikā piekritusi konsultēt Veselības istabas apmeklētājus,» stāsta I.Grīnberga, uzsverot, ka konsultāciju laiks tiks pieskaņots brīvprātīgās grafikam, tādēļ interesentiem, kuri vēlas apmeklēt Veselības istabu, jāseko līdzi pieņemšanas datumiem un laikiem konkrētajā nedēļā. Sekot jaunumiem iespējams Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes mājaslapā. 

Nākamās Veselības istabas konsultācijas notiks 23. un 30. janvārī no pulksten 13 līdz 16. Uz konsultāciju iepriekš jāpierakstās pa tālruni 63024428 vai 29705003.

Veselības istabas darbu koordinē LSK Jelgavas komiteja sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru