Meklēšanas forma

Lietusgāzes 11 °C Vēja vēsma, 1.4 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Peldbaseinā notiek intensīvi būvdarbi

Ģirts Pommers
Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sporta nama peldbaseinā jau kopš 27. jūnija notiek intensīvi būvdarbi. «Būvdarbu laikā tika secināts, ka peldbaseina sānu balsti ir nodrupuši un to renovācija nebūtu efektīva, tādēļ tika veikta konstrukciju pārprojektēšana un uzstādīti dzelzs stabi. Šobrīd būvnieki no plānotajiem termiņiem atpaliek par 7 – 8 dienām, taču speciālisti sola, ka darbi tiks pabeigti laikā,» tā LLU Sporta nama pārstāvis Vitālijs Golubevs.

Tāpat jau tagad tiek veikti vairāki profilaktiskie darbi – ūdens boileru skalošana, ūdens maisītāju attīrīšana no kaļķa.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau ziņoja, ka šovasar peldbaseins piedzīvos apjomīgus remontdarbus – peldbaseina balstu stiprināšanu, konsoļu remontu un perimetra flīzēšanu. Papildus tiks uzstādīti jauni starta paaugstinājumi, kas atbildīs starptautiskajiem standartiem, un tas ļaus Jelgavā organizēt starptautiskas sacensības.

Pēc līgumā noteiktā termiņa būvdarbiem ir jābeidzas 28. augustā, taču pēc šīs vasaras būvdarbiem vēl būs nepieciešama visu komunikāciju pārbaude, tādēļ pirmie peldētāji ūdenī varētu doties no 5. līdz 10. septembrim.

Kā atklāj LLU Sporta nama direktors Jānis Vītols, projekta izmaksas varētu sasniegt 80 tūkstošus eiro.

LLU peldbaseina vannas flīzēšanas darbi plānoti nākamajā vasarā, un, pēc V.Golubeva aprēķiniem, tie varētu ilgt divus mēnešus.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Seagan attēls

Labi, nākošgad pārflīzēs, bet kad beidzot kaut ko darīs ar tiem tramplīniem, lai tie skaitītos droši un atļautu no tiem lēkt? Vismaz no zemākā.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti