Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Pateicas Jelgavas labākajiem policistiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notika Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa pasākums par godu Valsts policijas gadadienai. Tajā paldies teikts pilsētas policistiem, kuri godprātīgi un priekšzīmīgi veikuši savus amata pienākumus.

Svinīgajā pasākumā Jelgavas iecirkņa priekšniece Tatjana Flandere klātesošajiem pateicās par darbu un atgādināja, cik vēsturiski nozīmīga ir profesija, ko mūsu pilsētas likumsargi veic ikdienā. «Daudzu gadu garumā policija piedzīvoja daudz un dažādas pārmaiņas, bet visos laikos tā bijusi vienlīdz svarīga. Kopš policijas dibināšanas laika pirms simts gadiem, kad likumsargu nodrošinājums bija vien dažas loksnes papīra un zīmuļi un labākajā gadījumā avīzes, kur nodrukāti pirmie Tautas Padomes pieņemtie likumi, līdz pat mūsdienām, kad noziegumu izmeklēšanā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visos laikos jebkurā gadījumā mūsu darbā galvenais ir bijis cilvēks – profesionāli sagatavots, uz kuru var paļauties un kurš var palīdzēt tad, kad tas ir nepieciešams,» klātesošos uzteica T.Flandere, papildinot, ka pēdējie pētījumi liecina: sabiedrība uzticas policijai, tādēļ likumsargiem jādara viss iespējamais, lai, neskatoties uz visām problēmām un izaicinājumiem ikdienas darbā, šo latiņu noturētu un sabiedrības uzticēšanos saglabātu.

Pasākuma gaitā par sadarbību policistiem pateicās arī Jelgavas pilsētas priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods. Viņš uzsvēra, ka neatsverams ir policijas un citu iekšlietu struktūru ieguldījums, lai Jelgavas pilsētas un apkārtējo novadu teritorijā būtu droši. Viņš uzsvēra, ka mums jābūt pateicīgiem, jo šobrīd dzīvojam krietni sakārtotākā un drošākā vidē, nekā tas bija pirms gadiem, piemēram, deviņdesmitajos.

Apbalvotie policisti portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst, ka darboties policijā ir viņu aicinājums – dažkārt izaicinājumu pilns un ne vienmēr patīkams –, tomēr tas ir sirdsdarbs, bez kura ikdiena vairs nav iedomājama.

APBALVOTIE 

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti