Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Pasta salā slidot vēl var divas dienas

Ritma Gaidamoviča
Publiskā slidotava Pasta salā būs atvērta vēl šodien un rīt, bet jau no pirmdienas, 18. marta, ziemas sezona slidotavā būs beigusies, informē Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC). Plānots, ka jau no 1. aprīļa tā atsāks darbu vasaras režīmā un būs pieejama skrituļslidotājiem.

Pēc ZOC apkopotās statistikas, šosezon – no 17. novembra līdz 11. martam – slidotava apmeklēta 6283 reizes. Vērtējot sezonu, ZOC valdes loceklis Armands Ozollapa atzīst, ka tā ir izdevusies – apmeklējumu skaits būtiski pieaudzis. «Mūsu lielākais ieguvums ir slidotavas jumts, kas ļāva strādāt neatkarīgi no laikapstākļiem – slidotavas darbību netraucēja ne sniegs, ne lietus. Atšķirībā no citiem gadiem šajā sezonā laikapstākļu dēļ netika atcelts neviens slidošanas seanss, tāpat jumts pavēris plašākas iespējas rīkot pasākumus, piemēram, Ledus skulptūru festivāla laikā slidotavā notika ledus šovs,» stāsta A.Ozollapa, uzsverot, ka slidotavā kopš tās atvēršanas vairākas reizes nedēļā treniņus aizvada arī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi – mēnesī tur treniņi notiek ap 200 jauniešu.

Jāatgādina, ka 2017./2018. gada ziemas sezonā slidotava jumta izbūves laikā apmeklētājiem bija slēgta.

Maksa par slidojuma seansu ir 2,50 eiro, ar hokeja nūjām – 3 eiro. Apmeklētāji var slidot ar savām slidām vai arī iznomāt tās, maksa – 2 eiro. Jāpiebilst, ka slidotavā var norēķināties tikai skaidrā naudā. Sīkāku informāciju par slidotavas darba laiku un noslodzi var iegūt ZOC mājaslapas www.zoc.lv sadaļā «Slidotava».

A.Ozollapa norāda, ka no 18. marta tiks veikti tehniskie darbi, tostarp kausēts ledus, lai slidotavu varētu sagatavot vasaras periodam, un plānots, ka jau 1. aprīlī tā uzņems skrituļslidotājus.

FOTO: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru