Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.9 m/s no A-DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

Paplašina dzīvokļu īpašnieku autentifikācijas iespējas informatīvajā sistēmā

Anastasija Miteniece
Turpinot pilnveidot SIA «Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde» (JNĪP) informatīvo sistēmu, tajā paplašinātas sistēmas lietotāju autentifikācijas iespējas. Šobrīd ielogoties sistēmā iespējams arī ar rīku «eParaksts mobile».

Kopš 2017. gada JNĪP informatīvajā sistēmā, ko dzīvokļu īpašnieki izmanto saziņai un datu apmaiņai, ieviesti stingrāki nosacījumi lietotāju autentifikācijai tādās sadaļās kā «Mājas lieta», «Parādnieki» un «Saziņa» – tas saistīts ar personas datu drošību, kā arī sistēmas datu drošību kopumā. Šobrīd papildus esošo banku internetbankas autentifikācijas pakalpojumiem: «Nordea», «DNB banka», «Swedbank», «Citadele» un «SEB banka», kopš 2019. gada jūlija iedzīvotājiem pieejama arī autentifikācijas iespēja «eParaksts mobile» vidē. Šī mobilā lietotne ir mūsdienīgs un drošs rīks lietotāja identitātes apliecināšanai arī citās informācijas sistēmās. JNĪP uzsver: šis pakalpojums, tāpat kā internetbanku nodrošinātais autentifikācijas mehānisms, atbilst augstākajiem drošības standartiem.

Jāpiebilst, ka JNĪP informatīvā sistēma tika izveidota 2011. gadā kā dzīvojamo māju pārvaldīšanas informācijas krātuve. Informatīvās sistēmas pamats ir mājas lieta, kura tiek kārtota e-vidē. Mājas lieta ir dzīvojamās mājas tehniskās, juridiskās un finanšu informācijas kopums un tā izmaiņas mājas dzīves cikla laikā. Izmantojot informatīvo sistēmu, iespējams iepazīties ar dzīvojamo māju stāvu plāniem un tehnisko dokumentāciju, visu īpašumtiesību, līgumu un mājas īpašnieku lēmumu kopijām, datiem par dzīvokļu īpašniekiem, datiem par mājā uzstādītajām pakalpojumu uzskaites mērierīcēm. Papildus mājas lietai informatīvajā sistēmā ir pieejami arī citi pakalpojumi, piemēram, saziņa ar pārvaldnieku, ikmēneša rēķinu par pārvaldīšana un saņemto pakalpojumu apskate un apmaksa, ūdens skaitītāju rādījumu ievade un citi. Šobrīd informatīvajā sistēmā ir reģistrējušies vairāk nekā 9300 klientu.

JNĪP aicina dzīvokļu īpašniekus izmantot informatīvo sistēmu, tādējādi atvieglojot saziņu ar dzīvojamās mājas pārvaldnieku, pakalpojumu sniedzējiem un citiem dzīvokļu īpašniekiem.

JNĪP informatīvajā sistēmā var reģistrēties interneta vietnē www.nip.lv sadaļā E-LIETAS/Dzīvokļu īpašniekiem.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru