Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Pagarina pieteikšanos Lielajai talkai

www.jelgavasvestnesis.lv
Lielajai talkai, kas notiks 27. aprīlī, valstī kopumā pieteiktas 1285 talkošanas vietas. Kā pēdējā vietu reģistrēšanas diena bija noteikta šodiena, tomēr lielās iedzīvotāju aktivitātes dēļ pieteikšanās termiņš pagarināts līdz ceturtdienas, 25. aprīļa, pulksten 14. Tas ir pēdējais pieteikšanās brīdis, lai koordinatori pagūtu piereģistrēt vietas un piektdien visi varētu saņemt atkritumu maisus sestdienas talkošanai.

Šogad talkā jelgavnieki aicināti labiekārtot un sakopt publiskās teritorijas, kā arī talkošanas procesā atšķirot plastmasu. SIA «Zemgales Eko» valdes loceklis un Lielās talkas koordinators Jelgavā Aleksejs Jankovskis norāda, ka līdz šim iedzīvotāju aktivitāte talkas vietu pieteikšanā Jelgavā ir bijusi vidēji augsta. Vienlaikus viņš aicina neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, jo nepieciešams apzināt nepieciešamo talkas maisu un cimdu skaitu.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šogad jelgavnieki talkas laikā aicināti vairāk iesaistīties labiekārtošanas darbos. A.Jankovskis stāsta, ka šogad Jelgavai piešķirti 2000 Lielās talkas maisu brūnā un zilā krāsā. Katra tilpums ir 50 litru. Būtiski uzsvērt, ka zilie maisi šogad ir jaunums – Lielās talkas organizatori aicina tos izmantot plastmasai, tādā veidā iesaistoties ne vien atkritumu vākšanā, bet arī šķirošanā.

Pieteikt talkošanas vietu un reģistrēt savu dalību kādā no tām arī šogad iespējams gan Lielās talkas oficiālajā mājaslapā www.talkas.lv, gan sazinoties ar Lielās talkas koordinatoru Jelgavā A.Jankovski pa tālruni 63023511, 29357119 vai e-pastu aleksejs.jankovskis@eko.jelgava.lv.

Jāpiebilst, ka arī šogad bez maksas savākti un atkritumu poligonā nogādāti tiks tikai speciālajos Lielās talkas maisos savāktie atkritumi, kas būs izvietoti saskaņotos pašvaldības objektos. Maisus un darba cimdus, ar ko talcinieki tiks nodrošināti, oficiāli reģistrēto talku atbildīgie, iepriekš vienojoties ar A.Jankovski, varēs saņemt Ganību ielā 84.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti