Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Pagalmu labiekārtošanai var pieteikties līdz 29. jūlijam

Anastasija Miteniece
Līdz šim pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmā iesniegti projekti, kuri varētu apgūt vien 30 procentus šogad pieejamā finansējuma, tādēļ šonedēļ izsludināta trešā programmas kārta – pagalmu labiekārtošanas pieteikumi tiks gaidīti vēl līdz 29. jūlijam.

Programmas pirmās pieteikšanās kārtas laikā līdz 18. martam pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju labiekārtošanas programmā iesniegti divi projekti, kas pretendē uz pašvaldības līdzfinansējumu 12 000 eiro apmērā, savukārt otrajā kārtā – vēl divi projekti ar kopējo finansējumu 19 935,23 eiro apmērā. «Šobrīd aizvien nav apgūta vairāk nekā puse pieejamā pašvaldības līdzfinansējuma, tādēļ aicinām iedzīvotājus izrādīt iniciatīvu un izmantot iespēju sakārtot savus pagalmus,» norāda pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs, atgādinot par iespēju saņemt konsultācijas par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu.

Jāpiebilst, ka līdz šim labiekārtošanas projektus iesnieguši Krišjāņa Barona ielas 10. nama, Pulkveža Brieža ielas 14. nama un Katoļu ielas 19. nama dzīvokļu īpašnieki. Viņi pretendē uz pašvaldības līdzfinansējumu, lai izbūvētu lietusūdens kanalizāciju tīklus, laukumu atkritumu konteineru novietošanai, kā arī iebrauktuvi.

Konkursa nosacījumi ir tādi paši kā iepriekš: pieejamais atbalsts darbiem, kam nepieciešama būvatļauja vai apliecinājuma karte, ir 10 000 eiro, savukārt darbiem, kam nepieciešams paskaidrojuma raksts, maksimālais pieejamais atbalsta apmērs ir 2000 eiro. Pašvaldības atbalsts nevar pārsniegt pusi no kopējām izmaksām, izņemot gadījumus, ja plānots sakārtot piebraucamo ceļu, kas kopīgs vairākām mājām, – tad pašvaldības atbalsts var būt līdz 80 procentiem no izmaksām. Ja projektu iesniedz vairākas mājas kopā, arī pieejamā atbalsta apmērs būs lielāks.

Ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 «Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai» var iepazīties «Pilsētsaimniecības» mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv. Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63084470, e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv vai klātienē iestādē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti