Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Pagalmu labiekārtošanai var pieteikties līdz 27. maijam

Anastasija Miteniece
Šonedēļ izsludināta otrā pieteikumu iesniegšanas kārta pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju labiekārtošanas programmā. Pagalmu sakārtošanai no Jelgavas pilsētas pašvaldības budžeta šogad paredzēti 100 000 eiro, tomēr pirmajā pieteikumu iesniegšanas kārtā saņemti projekti, kuri varētu apgūt vien desmito daļu līdzfinansējuma. Pagalmu labiekārtošanas pieteikumi tiks gaidīti līdz 27. maijam.

Programmas pirmās pieteikšanās kārtas laikā līdz 18. martam pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju labiekārtošanas programmā iesniegti divi projekti, kas pretendē uz pašvaldības līdzfinansējumu 12 000 eiro apmērā. «Šobrīd netiek apgūta liela pieejamā pašvaldības līdzfinansējuma daļa, tādēļ aicinām iedzīvotājus izrādīt iniciatīvu un izmantot iespēju sakārtot savus pagalmus,» norāda pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītāja vietniece Sandra Liepiņa, papildinot, ka šobrīd labiekārtošanas projektu iesnieguši Krišjāņa Barona ielas 10. nama un Pulkveža Brieža ielas 14. nama dzīvokļu īpašnieki. Viņi pretendē uz pašvaldības līdzfinansējumu, lai izbūvētu lietusūdens kanalizāciju tīklus un laukumu atkritumu konteineru novietošanai.

Konkursa nosacījumi ir tādi paši kā iepriekš: pieejamais atbalsts darbiem, kam nepieciešama būvatļauja vai apliecinājuma karte, ir 10 000 eiro, savukārt darbiem, kam nepieciešams paskaidrojuma raksts, maksimālais pieejamais atbalsta apmērs ir 2000 eiro. Pašvaldības atbalsts nevar pārsniegt pusi no kopējām izmaksām, izņemot gadījumus, ja plānots sakārtot piebraucamo ceļu, kas kopīgs vairākām mājām, – tad pašvaldības atbalsts var būt līdz 80 procentiem no izmaksām. Ja projektu iesniedz vairākas mājas kopā, arī pieejamā atbalsta apmērs būs lielāks.

Ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 «Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai» var iepazīties «Pilsētsaimniecības» mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv. Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63084470, e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv vai klātienē iestādē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti