Meklēšanas forma

Neliels lietus 3 °C Lēns vējš, 5.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Otrdien notiks airēšanas sacensības

www.jelgavasvestnesis.lv
Otrdien, 23. jūlijā, notiks tūrisma kanoe laivu sacensību trešais posms. Piedalīties aicinātas gan ģimenes, gan draugu kompānijas, kuras gatavas veikt aptuveni 600 metrus garu distanci Lielupē. Sacensībām nav iepriekš jāpiesakās – komanda distanci var veikt sev ērtā laikā no pulksten 18 līdz 20.

Sporta servisa centra pārstāve Maija Actiņa norāda, ka sacensību pirmos divus posmus maijā un jūnijā apmeklēja dažādi interesenti – gan ģimenes, gan draugu kompānijas un arī šoreiz uz sacensībām aicināts ikviens interesents. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās organizatori. Starts, tāpat kā iepriekš, būs airēšanas bāzē Pasta salā – arī šoreiz dalībniekiem būs jāveic apmēram 600 metru gara distance.

Jāpiebilst, ka dalība sacensībās notiek trīs grupās: pirmā grupa – ģimeņu sacensības ar airētājiem – diviem pieaugušajiem un bērniem kā pasažieriem, otrā – ģimeņu sacensības ar airētājiem – vienu pieaugušo un vienu bērnu līdz 12 gadu vecumam, trešā – vispārīgā grupa ar diviem airētājiem. Kopā pavisam sacensībām būs pieci posmi, un tiem, kuri piedalīsies visos posmos, sezonas noslēgumā paredzētas balvas. Savukārt kopvērtējumā tiks vērtēti labākie rezultāti trīs posmos, apbalvojot pirmo trīs vietu ieguvējus katrā grupā. Nākamie posmi pēc jūlija sacensībām paredzēti 20. augustā un 17. septembrī.

Sacensību uzvarētāju apbalvošana plānota 5. oktobrī pulksten 12.30 Zemgales rudens maratona smaiļošanā un kanoe airēšanā laikā.

Sacensības organizē Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs «KC» sadarbībā ar Sporta servisa centru.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti