Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Otrdien būs slēgta daļa Pasta salas; estrādei piegādās sijas

Ritma Gaidamoviča
16. oktobrī no pulksten 7 līdz 18 apmeklētājiem būs slēgta Pasta sala no estrādes līdz salas galam. Pasta salā tiks nogādātas pirmās estrādes liekti līmētās koka sijas un notiks to uzstādīšana.

«Šobrīd objektā ir uzstādīti koka balsti, kas samontēti gredzenveida formā. Turpinot darbus, nepieciešams Pasta salā nogādāt lielgabarīta jumta sijas. To garums ir aptuveni 24 metri. Lai nodrošinātu darba drošību, nepieciešams slēgt Pasta salu, jo objektā pārvietosies transports, atradīsies liels celtnis,» stāsta darbu izpildītāja SIA «Igate Būve» būvdarbu vadītājs Oskars Galveits. Viņš piebilst, ka šajā dienā tiks atvestas tikai dažas sijas un notiks to montāža, kā arī paralēli tiks montētas pasijas, kas sasaista balstus ar sijām un tas ir laikietilpīgs process. «Tas nozīmē, ka Pasta sala noteikti tiks slēgta vēl kādu dienu, lai nogādātu estrādē pārējās sijas. Tāpēc drošības apsvērumu dēļ nāksies slēgt Pasta salu, taču par to ziņosim iepriekš. Plānojam, ka šie montāžas darbi varētu tikt pabeigti nākamā mēneša beigās,» stāsta O.Galveits.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Pasta salā tiek veikta brīvdabas estrādes jumta pārseguma izbūve virs brīvdabas estrādes un skatītāju vietām. Darbus veic piegādātāju apvienība «IBK» (SIA «Kvadrum un «Igate Būve»), kas tika izraudzīta iepirkuma procedūrā.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti