Meklēšanas forma

Apmācies 11 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 26. MaijsVārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Novērtē ginekoloģes Ivetas Bičevskas darbu

Anastasija Miteniece
Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās valsts mēroga akcija «Mans labākais ginekologs», kurā vairāku mēnešu garumā sievietes varēja balsot par, viņuprāt, labāko ginekologu. Zemgalē atzinīgi novērtēta Jelgavas pilsētas ginekoloģe Iveta Bičevska.

«Šīs akcijas mērķis bija atrast labākos ginekologus, kurus par pašaizliedzīgu darbu, cilvēcisku iejūtību ciena pacientes un par profesionalitāti augstu novērtē kolēģi,» par akcijas ideju stāsta organizētāja uzņēmuma «MFD Veselības grupa» Administratīvā direktore Kristīne Ozoliņa-Kaļetova, skaidrojot, ka balsot varēja tikai par tiem ārstiem, kuri reģistrēti Veselības inspekcijas Ārstniecības personu reģistrā, kuriem derīgs sertifikāts ginekoloģijā un dzemdniecībā un nav pārkāpumu profesionālajā darbībā. Kopumā konkursā gaitā par ginekologiem nobalsoja 10 000 sievietes.

Pacientes balsojot ārstei veltījušas daudz labu vārdu. Piemēram, Inese raksta, ka I.Bičevska viņas ārste ir jau 12 gadu. «Viņas aprūpē esam savā ģimenē laimīgi sagaidījuši divu meitiņu piedzimšanu, kā arī esmu saņēmusi vislabāko un cilvēcīgāko atbalstu un palīdzību pēc divām neveiksmīgām grūtniecībām – bērniņa zaudēšanas. Vislielākā pateicība!» tā paciente. Savukārt Zinta uzsver, ka ārste nežēlo savu laiku, lai steidzamības kārtā pieņemtu pacientus arī pēc sava darba laika. Uzteica ārsti ir arī Signe: «Fantastiska ārste, kas dara savu darbu, neskatoties, ka darba diena sen jau beigusies. Profesionāls un labs cilvēks. Vienmēr iestājas par dzimstību un sievietes veselību! Ja vien varētu, nobalsotu kaut simtreiz.»

«Biju patīkami pārsteigta, uzzinot par nomināciju «Gada labākais ginekologs Zemgalē»,» stāsta I.Bičevska, akcentējot, ka vairāk pierasts saņemt pateicības vārdus no pacientiem klātienē pieņemšanas laikā. Ārste strādā par ginekoloģi kopš 1995. gada un specializējas ultrasonogrāfijā, kā arī neauglības ārstēšanā. «Aicinājums ārstēt man bija jau no bērnudārza, savukārt 8. klasē, mammas iedrošināta, devos strādāt par sanitāri Dzemdību nodaļā Stradiņos. Tur izjutu darba atmosfēru un sapratu, ka tā būs mana nākotnes profesija,» teic ginekoloģe, piebilstot, ka darbs nav viegls, ir gana specifisks, bet sagādā lielu gandarījumu un piepildījuma sajūtu. Ārste izsaka pateicību savām pacientēm, kā arī novēl sievietēm mazāk uztraukties un mazāk guglēt iespējamās kaites, bet gan vairāk runāt un uzticēties savam ārstam.

Jāpiebilst, ka par uzvaru nominācijā Jelgavas ginekoloģe saņēma naudas balvu 1000 eiro apmērā, apmaksātu lidmašīnas biļeti un viesnīcas izdevumus «MFD Veselības grupas» starptautiskās konferences laikā, kā arī vairākas dāvanu kartes.

Konkursu «Mans labākais ginekologs» organizē «MFD Veselības grupa» sadarbībā ar žurnālu «Veselība».

Foto: publicitātes

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Julija attēls

Pievienojos
Lietotāja Daiga attēls

Lieliska un zinoša daktere! Ivetu Bičevsku par savu dakteri saucu no 1995 gada. Paldies Jums, dakterīt!
Lietotāja Татьяна attēls

Действительно хороший доктор.успехов ей и удачи
Lietotāja Inese C attēls

Es arī esmu ļoti apmierināta ar dakterītes darbu. Viņa ir ļoti labs speciālists savā jomā. Veiksmi darbā Ivetiņ.
Lietotāja Guna attēls

Ļoti laba daktere. Un paldies, ka pieskatīja mani un manu dēliņu visus 9 mēnešus.

Lapas

Pievienot komentāru