Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

No 1. novembra Jelgavā mainīsies siltumenerģijas pakalpojumu tarifs

www.jelgavasvestnesis.lv
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi SIA «Fortum Jelgava» iesniegto siltumenerģijas tarifu. Tas nozīmē, ka no 1. novembra maksa par siltumu būs 54,28 eiro par megavatstundu bez PVN.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators), izvērtējot SIA «Fortum Jelgava» iesniegto tarifa projektu un tā pamatojumu, atzinusi, ka tas atbilst Regulatora metodikai. Līdz ar to jaunais siltumapgādes tarifs Jelgavā stāsies spēkā ar 1. novembri.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka tarifa izmaiņas saistītas ar kurināmā izmaksu pieaugumu. «Galvenais kurināmais centralizētās siltumenerģijas ražošanai Jelgavā ir šķelda, kuras cena pēdējā gada laikā ir pieaugusi par vairāk nekā 30 procentiem. Ir pieaugusi arī dabasgāzes cena, kura, lai arī nelielā daudzumā, tomēr tiek izmantota centralizētās siltumenerģijas ražošanai Jelgavā,» norāda «Fortum Jelgava» pārstāve Guntra Matisa.

Līdzšinējais tarifs – 51,73 eiro par megavatstundu – nebija mainījies kopš 2017. gada aprīļa. Ar 1. novembri tas pieaugs par 4,9 procentiem.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti