Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Viegls vējš, 2.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Neretas ielā izbūvē lietus ūdens kanalizācijas attīrīšanas iekārtas

Anastasija Miteniece
Neretas ielā pārbūves projekta gaitā šonedēļ turpinās būvdarbi – ielas posmā norisinās lietus ūdens kanalizācijas attīrīšanas iekārtu izbūve pie Upes ielas, informē pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

Lietus attīrīšanas iekārtas paredz attīrīt lietus ūdeņus no piegulošās teritorijas. Tie tiks savākti pa jaunizbūvēto lietus kanalizācijas kolektoru Neretas ielā un pēc tam izvadīti Lielupes upē.

Būtiski uzsvērt, ka ielu pārbūves darbu gaitā paredzēts pārbūvēt ap 600 metru garu Neretas ielas posmu, ap 1300 metru garu Prohorova ielas posmu un ap 1000 metru garu Garozas ielas posmu, sakārtojot arī lietusūdens kanalizācijas sistēmu un apgaismojumu, kā arī citas komunikācijas. Visās trīs ielās tiek izbūvēti elektronisko sakaru tīkli, Garozas ielas posmā no Prohorova ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai – gāzes apgādes tīkls, Neretas ielā – ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, bet abās pārējās ielās tie tiek pārbūvēti.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Prohorova ielas industriālā rajona sakārtošana ir iekļauta Jelgavas pilsētas attīstības programmā 2014.–2020. gadam un tās investīciju plānā un ir būtisks solis pilsētas attīstībā. Pašvaldība jau ir saņēmusi apliecinājumu no vairākiem uzņēmējiem, kas pēc infrastruktūras sakārtošanas plāno strādāt Prohorova ielas apkaimē.

Neretas, Prohorova un Garozas ielas posmu pārbūves izmaksas: būvdarbi – 7 615 419,02 eiro ar PVN (AS «A.C.B.»); būvuzraudzība – 123 450,25 eiro ar PVN (SIA «Jurēvičs un partneri»); autor­uzraudzība – 3327,50 eiro ar PVN (SIA «3C»). Projekta kopējās izmaksas – 7 742 196,77 eiro ar PVN.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti