Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Mērens vējš, 7.1 m/s no D-DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Muzeju naktī ciemiņus gaidīs arī FK «Jelgava» bāzē

Ritma Gaidamoviča
Muzeju naktī, kas notiks 18. maijā, šogad nolēmis iesaistīties arī futbola klubs «Jelgava». Klubs sestdien no pulksten 19 aicina interesentus apmeklēt sporta bāzi Kārklu ielā 6, kur varēs apskatīt skolēnu futbola zīmējumu konkursa dalībnieku darbus, kā arī piedalīties sportiskās aktivitātēs kluba treneru vadībā.

«Pieļaujam, ka pilsētā vēl ir daļa iedzīvotāju, kuri nezina par mūsu jauno sporta bāzi un ne reizi nav tur bijuši. Lai gan neesam muzejs, tomēr uzskatām, ka Muzeju nakts ir lieliska iespēja parādīt jauno. Tāpēc arī mēs aicinām ciemos,» atzīst kluba radošais direktors Ainārs Tamisārs.

Radošais direktors stāsta, ka pavasarī FK «Jelgava» rīkoja zīmējumu konkursu skolēniem, aicinot zīmēt futbolu. Bērni un jaunieši no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Mākslas skolas un Zaļenieku komerciālas un amatniecības vidusskolas iesnieguši vairāk nekā 30 darbus. Visi šie darbi Muzeju naktī būs eksponēti izstādē. «Izstāde īpaša ar to, ka katrs pasākuma apmeklētājs varēs nobalsot par savu simpātiju. Zīmējums, kas saņems visvairāk skatītāju un kluba personāla balsu, vēlāk tiks reproducēts uz vienas no kluba sporta bāzes telpu sienām,» stāsta A.Tamisārs, piebilstot, ka tāpat šajā vakarā bāzē paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes, kurās varēs iesaistīties kā mazi, tā lieli.

Kluba sporta bāzē Kārklu ielā 6 ciemiņi būs gaidīti no pulksten 19 līdz 21. Ieeja – bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti