Meklēšanas forma

Lietus 3 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Miera ielā būvē apbraucamo ceļu un pagaidu tiltu

Ilze Knusle
Sākušies darbi Miera ielā – tiek būvēts apbraucamais ceļš Miera ielas posmam no Lietuvas šosejas uz Rīgas pusi, un drīzumā sāksies arī pagaidu tilta pār Platones upi izbūve.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šogad tiks rekonstruēts tilts pār Platones upi. Lai to varētu izdarīt, vispirms jāizveido apbraucamais ceļš un pagaidu tilts, jo Miera iela ir būtiska un noslogota iela, jo savieno Jelgavu ar Rīgu, turklāt tā ir tranzītiela.

Pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece norāda, ka pilnsabiedrība «LNK Industries Group», kas veic darbus objektā, apbraucamo ceļu un pagaidu tiltu plāno pabeigt līdz aprīļa sākumam. Tikai tad, kad satiksme būs novirzīta pa apbraucamo ceļu ar pagaidu tiltu, varēs sākt tilta rekonstrukciju. Darbi jāpabeidz līdz šā gada 30. novembrim.

Jāatgādina, ka projekta gaitā tiks rekonstruēts tilts, Miera ielas posms no Lietuvas šosejas līdz tiltam un vēl 50 metrus Rīgas virzienā ar gājēju un velosipēdistu celiņiem, izbūvēta lietusūdens kanalizācija un ielu apgaismojums. Tāpat tiks ieviesti vairāki civilajā aizsardzībā būtiski risinājumi, piemēram, uzstādīta ūdens līmeņa mērījumu iekārta, meteoroloģiskā stacija un divas videokameras.

Būvdarbu izmaksas ir 1 747 777,77 eiro, no kuriem 1 miljons ir valsts budžeta finansējums, bet pārējais – pašvaldības līdzfinansējums.

Jāatgādina, ka ikviens interesents var iepazīties ar projekta ieceri un dokumentāciju – «Pilsētsaimniecības» telpās Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16A pirmdienās no pulksten 15 līdz 19, iepriekš sazinoties pa tālruni 63084477 vai e-pastu Kristine.Vuskarniece@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti