Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 23 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

«Mehu dienas» – atklātas!

Ģirts Pommers
Šorīt Jelgavas ielas pierūcināja un pieskandināja tradicionālais «Mehu dienu» gājiens, kas mūsu pilsētā notiek jau 23. reizi. Automašīnas, motocikli, pašbūvēts pneimomobilis un trīsritenis – jelgavniekiem bija iespēja šo tehniku apskatīt gan pilsētas ielās, gan Tehniskās fakultātes pagalmā, kur gājiens tika noslēgts.

«Es arī esmu viens no mehiem. Novēlu, lai katrs inženieris sirdī sajūt savu spēku, zināšanas un prasmes, un iegulda to mūsu Latvijā un pilsētā. Lai studentu un mehu pulks tikai vairojas,» tā, pasākumu atklājot, uzsvēra Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Savukārt Tehniskās fakultātes dekāns Andris Dukulis novēlēja «Mehu dienās» īpaši domāt par drošību un neraizēties par nelabvēlīgajiem laika apstākļiem. «Lai arī rīts ir drūms, es tiešām ticu, ka jūs spēsiet ar savu pozitīvismu un aktivitāti šo dienu padarīt saulaināku. Man ir liels gods atklāt šīs – nu jau 23. «Mehu dienas»,» tā fakultātes dekāns.

Jāpiebilst, ka gājienā piedalījās virkne smagās tehnikas vienību – traktori, kravas automašīnas, kombaini un pašizgāzēji.

Vislielāko interesi izraisīja viens no gājiena dalībnieki – velo un moto entuziasts Valērijs Jermiļins ar savu unikālo trīsriteni. «Šāds velosipēds man Latvijā ir vienīgajam. Tas visu ziemu tika taisīts Rīgā, vēl gan nav līdz galam pabeigts, jo jāpiestrādā pie atsevišķām detaļām. Vispār šķiet, ka gājienā piedalījās diezgan daudz dalībnieku un tas ir tikai «Mehu dienu» sākums. Ļoti iespējams, ka arī es došos uz «Rullīti» skatīties tur notiekošās aktivitātes, jo tajās piedalīsies mans jaunākais dēls,» piebilst V.Jermiļins, kurš mehu gājienā piedalījās pirmo reizi.

«Mehu dienu» programma:

Sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis»

13.00 – 15.00  Veiklības brauciens

16.00 – 20.00  Dragreiss

22.00  Brīvdabas kino

22. aprīlis

Sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis»

9.00 – 11.00  Reģistrēšanās

11.00 – 17.00  Auto skaistuma konkurss

11.00 – 17.00  Decibelu dragreiss

11.00 – 14.00  Ātruma aplis

14.00 – 17.00  Drifts

17.00 – 19.00  Auto izdzīvošana

19.30  Sacensību uzvarētāju apbalvošana

Klubā «Jelgavas Krekli»

22.00  «Mehu dienu 2017» noslēgums 

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti