Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 13 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Mediķus aicina uz semināru «Diabēts un kardioloģija»

Anastasija Miteniece
Turpinot izglītojošo pasākumu ciklu projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» gaitā, 21. februārī pulksten 15 Jelgavas poliklīnikā notiks seminārs «Diabēts un kardioloģija». Tajā jomas speciālisti stāstīs par diabēta ietekmi uz asinsvadu veselību un kardiovaskulāro slimību norisi. Uz bezmaksas pasākumu aicināti gan Jelgavas pilsētas, gan citu pašvaldību mediķi.

Jelgavas poliklīnikas sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne informē, ka par diabēta ietekmi uz asinsvadu veselību, kā arī kardiovaskulārajām slimībām seminārā stāstīs endokrinologs Latvijas Diabēta asociācijas prezidents Ingvars Rasa, savukārt par kardiovaskulāro komplikāciju profilaksi otrā tipa cukura diabēta pacientiem – Jelgavas poliklīnikas kardioloģe Marina Kovaļova.

Jāpiebilst, ka projekta «Jelgavas poliklīnikas akadēmija» mērķis ir mediķiem nodrošināt iespēju regulāri paplašināt redzesloku un pilnveidot profesionālās kompetences, iepazīstoties ar starptautiska līmeņa medicīnas jomas speciālistu pieredzi, un arī turpmāk mediķi aicināti uz dažādiem tematiskajiem semināriem un konferencēm. 21. martā Jelgavas poliklīnikā notiks seminārs «Paliatīvā aprūpe», ko vadīs onkologs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas centra Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs ķīmijterapeits un algologs Vilnis Sosārs. 4. aprīlī mediķi aicināti uz gastroenteroloģijas konferenci, bet 23. maijā – uz Jelgavas poliklīnikas akadēmijas gada konferenci.

Jāpiebilst, ka seminārs «Diabēts un kardioloģija» notiks 21. februārī pulksten 15 Jelgavas poliklīnikas 4. stāva Konferenču zālē Sudrabu Edžus ielā 10. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Aktuālākā informācija par semināru tematiku un norises laiku būs pieejama mājaslapā www.jp.lv.

Foto: «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti