Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Mainīti Jelgavas poliklīnikas auto stāvlaukuma izmantošanas nosacījumi

Anastasija Miteniece
Ar mērķi uzlabot iestādes stāvlaukuma pieejamību apmeklētājiem Jelgavas poli­klīnikā mainīti stāvlaukuma izmantošanas noteikumi – turpmāk darba dienās un sestdienās iedzīvotājiem tas būs pieejams ar laika ierobežojumu līdz divām stundām.

Jelgavas poliklīnikas sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne norāda, ka līdz šim stāvlaukuma izmantošanas noteikumi neparedzēja īpašus ierobežojumus: iebraucot poliklīnikas teritorijā, apmeklētājam pie iebraukšanas barjeras tika izsniegts žetons, un automašīna varēja tikt novietota bez laika limita, savukārt, lai izkļūtu no stāvlaukuma, žetons bija jāuzrāda pie izbraukšanas barjeras. Šī kārtība nav mainīta, bet stāvlaukuma izmantošanas noteikumi papildināti ar automašīnas stāvēšanas laika ierobežojumu. Darba dienās no pulksten 5 līdz 19 un sestdienās no pulksten 5 līdz 14 stāvēšana poliklīnikas stāvlaukumā atļauta līdz divām stundām. Pārējā laikā – darba dienās pēc pulksten 19, sestdienās pēc pulksten 14 un svētdienās – stāvlaukums pieejams bez laika limita. Tad stāvlaukuma barjeras ir paceltas un žetons nav nepieciešams. Gadījumā, ja automašīna novietota stāvlaukumā vēlā vakarā, bet no rīta barjeras ir nolaistas, iedzīvotājiem jāvēršas pie poliklīnikas apsarga vai reģistratūrā.

A.Alksne skaidro, ka papildu nosacījumi ieviesti ar mērķi poliklīnikas darba laikā nodrošināt vietu medicīnas iestādes apmeklētājiem, novēršot to, ka savu auto stāvlaukumā ilgstoši atstāj, piemēram, tuvējo namu iedzīvotāji. Centrālajā auto stāvlaukumā pieejamas kopumā 17 vietas, savukārt iestādes darbinieku transportam nodrošināta teritorija Raiņa parka pusē.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru