Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D
Otrdiena, 2019. gada 24. SeptembrisVārda dienu svin: Agris, Agrita

LLU peldbaseins darbu plāno atsākt nākamnedēļ

Ritma Gaidamoviča
Iekavējušies remontdarbi LLU sporta centra ģērbtuvēs un dušas telpās, līdz ar to apmeklētājiem vēl nav pieejams peldbaseins. LLU direktors Andrejs Garančs norāda: «Šonedēļ vēl norit pēdējie darbi – plānots, ka peldbaseins, ja neradīsies sarežģījumi, apmeklētājus varēs uzņemt no pirmdienas, 16. septembra.»

LLU sporta centra direktors Jānis Vītols stāsta, ka šovasar ēkas 2. stāvā līdzās peldbaseinam remontētas ģērbtuves, labierīcības un vīriešu dušas telpa. Kapitālais remonts veikts arī ģērbtuvēs ēkas 1. stāvā pie sporta zāles un blakus esošajās dušas telpās un labierīcībās. Taču remontdarbi ieilguši, un baseins sezonu neuzsāka 9. septembrī, kā bija plānots. «Saskaņā ar noslēgto līgumu darbi bija jāpabeidz līdz 8. septembrim, taču remonts ir ieildzis. Šonedēļ būvnieki vēl veic pēdējos darbus – pievieno elektrību, pabeidz uzstādīt piekaramos griestus, veic atsevišķu priekšmetu montāžu –, un ceram, ka no nākamās nedēļas peldbaseins varēs atsākt darbu un tajā atsāksies treniņi arī Jelgavas Specializētas peldēšanas skolas audzēkņiem,» stāsta A.Garančs, norādot, ka peldbaseinā ūdens jau ielaists.

J.Vītols piebilst, ka nākamnedēļ LLU mājaslapā www.llu.lv, sadaļā «Studijas», apakšsadaļā «Sports», tiks publicēts peldbaseina darba grafiks un individuālajiem apmeklējumiem pieejamie laiki.

Foto: llu.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti