Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

LLU peldbaseins darbu plāno atsākt nākamnedēļ

Ritma Gaidamoviča
Iekavējušies remontdarbi LLU sporta centra ģērbtuvēs un dušas telpās, līdz ar to apmeklētājiem vēl nav pieejams peldbaseins. LLU direktors Andrejs Garančs norāda: «Šonedēļ vēl norit pēdējie darbi – plānots, ka peldbaseins, ja neradīsies sarežģījumi, apmeklētājus varēs uzņemt no pirmdienas, 16. septembra.»

LLU sporta centra direktors Jānis Vītols stāsta, ka šovasar ēkas 2. stāvā līdzās peldbaseinam remontētas ģērbtuves, labierīcības un vīriešu dušas telpa. Kapitālais remonts veikts arī ģērbtuvēs ēkas 1. stāvā pie sporta zāles un blakus esošajās dušas telpās un labierīcībās. Taču remontdarbi ieilguši, un baseins sezonu neuzsāka 9. septembrī, kā bija plānots. «Saskaņā ar noslēgto līgumu darbi bija jāpabeidz līdz 8. septembrim, taču remonts ir ieildzis. Šonedēļ būvnieki vēl veic pēdējos darbus – pievieno elektrību, pabeidz uzstādīt piekaramos griestus, veic atsevišķu priekšmetu montāžu –, un ceram, ka no nākamās nedēļas peldbaseins varēs atsākt darbu un tajā atsāksies treniņi arī Jelgavas Specializētas peldēšanas skolas audzēkņiem,» stāsta A.Garančs, norādot, ka peldbaseinā ūdens jau ielaists.

J.Vītols piebilst, ka nākamnedēļ LLU mājaslapā www.llu.lv, sadaļā «Studijas», apakšsadaļā «Sports», tiks publicēts peldbaseina darba grafiks un individuālajiem apmeklējumiem pieejamie laiki.

Foto: llu.lv

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Andris attēls

Būtu labi, ja individuālajiem apmeklējumiem pieejamie laiki arī būtu publicēti, kā solīts publicēti. Šobrīd https://www.llu.lv/lv/peldbaseins šādas informācijas nav. Braukt un noskaidrot uz vietas nav ērtākais risinājums. Kā arī individuālajiem apmeklējumiem pieejamos laikus būtu jauki uzturēt aktuālus, lai kā piemēram, sacensību gadījumā, par izmaiņām nav jāuzzina ierodoties uz vietas.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti