Meklēšanas forma

Lietusgāzes 11 °C Vēja vēsma, 1.4 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

LLU peldbaseins būs atvērts septembra beigās

Ģirts Pommers
Līdz ar būtiskām izmaiņām būvniecības projektā, LLU Sporta nama peldbaseinā notiekošie būvdarbi ieilguši un noslēgsies vien 15. septembrī, bet pirmos apmeklētājus tas varētu uzņemt tikai septembra beigās.

«Darbu laikā atklājās, ka peldbaseina sānu balsti ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī un to renovācija vairs nav iespējama, tādēļ izšķīrāmies par to nomaiņu pret jauniem. Tāpat pret jaunām tika nomainītas vecās konsoles,» informē LLU Sporta nama direktors Jānis Vītols.

Viņš akcentē, ka šobrīd Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi trenējas Rīgā un Jelgavas 6. vidusskolā, taču jau mēneša beigās viņi varēs atgriezties ierastajā treniņu un sacensību vietā. Pēc direktora aprēķiniem, kopējās projekta izmaksas varētu sasniegt apmēram 80 tūkstošus eiro.

Jāatgādina, ka intensīvi būvdarbi LLU peldbaseinā notiek jau kopš 27. jūnija. Projektā tika īstenoti vairāki būtiski peldbaseina remontdarbi: sānu balstu stiprināšana, konsoļu remonts un perimetra flīzēšana. Papildus uzstādīti jauni starta paaugstinājumi, kas atbilst starptautiskajiem standartiem, un tas ļaus Jelgavā organizēt starptautiskas sacensības. Tāpat modernizāciju piedzīvojušas peldbaseina komunikācijas.

Jau zināms, ka nākamajā vasarā peldbaseinā plānota «vannas» pārflīzēšana.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti